Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Стандард типувања

+7
kojgode
Џајко
pankerishte
folder
Bukic
mitan
sokol
11 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by sokol Нед Јан 11, 2009 3:09 pm

тикет на денот:
wigan-tottenham 1X
fiorentina-lecce 1
bologna-chievo 1
napoli-catania 1
atletico madrid-atletic bilbao 1
espanyol-almeria 1
коефициент:18
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by sokol Саб Јан 17, 2009 3:48 pm

СИНГАЛ НА ДЕНОТ:МАКЕДОНИЈА-ТУНИС 1 2.20
СИГУРЕН НАТПРЕВАР:БЕНЕТОН-ВИРТУС Б. 1 1.6
НАТПРЕВАРИ ЗА СИНГАЛ:БЛЕГБУРН-ЊУ КАСАЛ 1 2.25
ВБА-МИДЛЗБОРО 1 2.35
МАНЧЕСТЕР С.-ВИГАН 1 2.00
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by mitan Нед Јан 18, 2009 12:58 pm

за да фатите мн кешица играјте вака...
West ham-fulham 1
Tottenham-Porsmouth 1
PSG-Sochaux 1
Atalanta-Inter 2
Torino-Roma 2
Nijmegen-Ajax 2
Sporting-Ferreira 1
Aberdeen-Celtic 2
Huelva-Gijon X
Real Madrid-Osasuna 1
Almeria-Atl.Madrid 2
негде над 400 коеф.
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by sokol Нед Јан 18, 2009 2:55 pm

ракомети:
Македонија-Алжир - 55,5 гола
Ј.Кореа-Сведска 1 на хендикеп
Тунис-Германија 1 на хендикеп
австралија-словачка -58,5 гола
хрватска-кувајт +58.5 гола
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by Bukic Сре Јан 21, 2009 5:46 pm

ево ви нешто за денес ако постоет кладилничари на форумов освен митан знам дека уплаќат хехе

тикет тениси АО
F.Gonzalez-canas-1
sela-hanescu-1
melzer-beck-1
almagro-1
gulbis-anreev-1
stosur-lisicki-1
коеф 11.7 уплата 200 добивка 2340 Very Happy

друг тикет од све по нешто

еспањол-барцелона-2
нец-спарта-1
волендам-ексцелзиор-1
домжале-задар-2
естудиантес-јовентут-2
њу јорк-феникс-2
коеф 13 уплата 200 добивка 2600

па со срека ајде
Bukic
Bukic
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 32

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by folder Сре Јан 21, 2009 9:27 pm

Bukic напиша:ево ви нешто за денес ако постоет кладилничари на форумов освен митан знам дека уплаќат хехе

тикет тениси АО
F.Gonzalez-canas-1
sela-hanescu-1
melzer-beck-1
almagro-1
gulbis-anreev-1
stosur-lisicki-1
коеф 11.7 уплата 200 добивка 2340 Very Happy

друг тикет од све по нешто

еспањол-барцелона-2
нец-спарта-1
волендам-ексцелзиор-1
домжале-задар-2
естудиантес-јовентут-2
њу јорк-феникс-2
коеф 13 уплата 200 добивка 2600

па со срека ајде
За коа се овие Букич?
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by Bukic Сре Јан 21, 2009 10:09 pm

folder напиша:
Bukic напиша:ево ви нешто за денес ако постоет кладилничари на форумов освен митан знам дека уплаќат хехе

тикет тениси АО
F.Gonzalez-canas-1
sela-hanescu-1
melzer-beck-1
almagro-1
gulbis-anreev-1
stosur-lisicki-1
коеф 11.7 уплата 200 добивка 2340 Very Happy

друг тикет од све по нешто

еспањол-барцелона-2
нец-спарта-1
волендам-ексцелзиор-1
домжале-задар-2
естудиантес-јовентут-2
њу јорк-феникс-2
коеф 13 уплата 200 добивка 2600

па со срека ајде
За коа се овие Букич?

ова со тенисиве според мене е пубо ливче тие се сите после 1 на полноќ а ова др ме заеба кошарка нерешено ми заврши 80-80 а водесе 76-80 20 30 секунди до крај Very Happy
Bukic
Bukic
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 32

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by Bukic Сре Јан 21, 2009 10:42 pm

mitan напиша:андреев мислам дека ке напрајт изненадување...

абе не е отј истито со беше порано одвај тепа сега со полански 3-2 со многу мачење а гулбис лесно му одговараат подлогава имат јак сервис мислам дека моментално и физички и психички е поподготвен па сега ке вииме еби му мајката Very Happy
Bukic
Bukic
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 32

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by pankerishte Чет Јан 22, 2009 8:18 pm

Мака ми е што не уплатив пред почетоков на ракометов.
За МКД да ја минит групава коефициент беше 100.
Со 1000ка сега фендер појачало ке пичев.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by mitan Саб Јан 24, 2009 11:49 am

Bukic напиша:
mitan напиша:андреев мислам дека ке напрајт изненадување...

абе не е отј истито со беше порано одвај тепа сега со полански 3-2 со многу мачење а гулбис лесно му одговараат подлогава имат јак сервис мислам дека моментално и физички и психички е поподготвен па сега ке вииме еби му мајката Very Happy
и....бев во право....знам море иам осекаи:D:D:D:D
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by mitan Пет Фед 27, 2009 8:37 pm

Атлетико Билбао - Севиља x2
Еспањол - Реал Мадрид 2
Национал - Академика 1
Рода - Де Графшап 1
Клуб Бриж - Роеселаре 1
Херта - Менхенгладбах 1
Фенребахче - Сиваспор 1x
Лацио - Болња 1


33 коефициент
можам и да образложам за секоја посебно зошо е баш тој тип даен.....аку на некој го интересират....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by Џајко Пет Фед 27, 2009 8:51 pm

Јас вака уплатив:
Бастиа - Булонљ 1
Саторо - Турс 0-2
Омниворлд - Фортуна С. 1
Дижон - Гуинамп 0-2

коефициент е 13.9


Последната промена е направена од Џајко на Пет Фед 27, 2009 8:56 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : Reason for editing Reason for editing Reason for editing Reason for editing Reason for editing Reason for editing)
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by mitan Пет Фед 27, 2009 8:52 pm

Џајко напиша:Јас вака уплатив:
Бастиа - Булонљ 1
Саторо - Турс 0-2
Омнињорлд - Фортуна С. 1
Дижон - Гуинамп 0-2

коефициент е 13.9
ама овие за денес се така???
оние јас шо ги напишав се за утреЧ)
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by Џајко Пет Фед 27, 2009 8:55 pm

да да, сеа почвет сите во 8
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by mitan Пет Фед 27, 2009 8:58 pm

Џајко напиша:да да, сеа почвет сите во 8
епа ај да фатиШ:D:D
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by Џајко Пет Фед 27, 2009 8:59 pm

фала :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by kojgode Пет Фед 27, 2009 9:06 pm

Абе онаја Епсањол - Реал незнам зш на Х ми мирисат.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by mitan Саб Фед 28, 2009 10:07 pm

mitan напиша:Атлетико Билбао - Севиља x2-----1:2 e momentalno(vlegvit)
Еспањол - Реал Мадрид 2----------doprva ke se igrat
Национал - Академика 1------3:1(kraj)
Рода - Де Графшап 1---------2:1 70 minuta
Клуб Бриж - Роеселаре 1-------2:0 55 minuta
Херта - Менхенгладбах 1-----2:1 (kraj)
Фенребахче - Сиваспор 1x-----4:2(kraj)
Лацио - Болња 1------------2:0(kraj)


33 коефициент
можам и да образложам за секоја посебно зошо е баш тој тип даен.....аку на некој го интересират....
си влегвит а јас не го уплатив:S:@
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by mitan Нед Мар 01, 2009 2:26 am

mitan напиша:Атлетико Билбао - Севиља x2
Еспањол - Реал Мадрид 2
Национал - Академика 1
Рода - Де Графшап 1
Клуб Бриж - Роеселаре 1
Херта - Менхенгладбах 1
Фенребахче - Сиваспор 1x
Лацио - Болња 1


33 коефициент
кој си го виде вчера ова и кој си го уплати создравје да си ги трошит парите....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by kojgode Нед Мар 01, 2009 2:28 am

Sea mka mi e so ne uplativ.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by mitan Нед Мар 01, 2009 2:31 am

kojgode напиша:Sea mka mi e so ne uplativ.
абе ај ти не го уплати ама јас го напрајв и не го уплатив@@:дебил.....а за да не ти е мака утре ке ти напрам едно:Dама сеа ми е мака да глеам шо утакмици имат зато утреSmile
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by mitan Вто Мар 10, 2009 9:46 pm

ke pukat real 2ce sea:D:D
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by LED ZEPP Нед Мар 22, 2009 2:28 pm

еве за денес дојава кој ќе стаса нека уплати ама со мали пари15:00 Servette - Yverdon 1 @ 2.70 10/10
LED ZEPP
LED ZEPP
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 13

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by мирАл Нед Апр 05, 2009 12:15 pm

Манчестер- 1 1.45
Ренџерс- 2 1.5
Фенербахче-1 1.4
Стандард- 1 1.45
Розенборг- 1 1.55
Брондби- 1 1.5
Динамо К- 2 1.55
Цирих- 1 1.3

Мојт да влезит Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by RoTkViCa Нед Апр 19, 2009 5:02 pm

ај бе пишете утакмици ми требет пари пааа....од ко сум јас на форумов умрена е темава Mad Mad Mad Mad
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Стандард типувања Empty Re: Стандард типувања

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот