Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Александар Белов

+17
Џајко
Кирил
комшивка
Odyssey
мирАл
Ludi Milojko
Golub-Samoubica
Marej
Lucybell
Mary Jane
psycho
xpert
Болиглава
корун
nance
sokol
kojgode
21 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Александар Белов - Page 2 Empty Re: Александар Белов

Пишување by Џајко Нед Јан 18, 2009 6:52 pm

Мене нишо посебно не ми е искрено...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов - Page 2 Empty Re: Александар Белов

Пишување by Mary Jane Пон Јан 19, 2009 1:24 pm

Се сликав денес со негоSmile Навалија обожавателки, немаше мира дечкото...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов - Page 2 Empty Re: Александар Белов

Пишување by mitan Пон Јан 19, 2009 2:06 pm

Кирил напиша:Александар требит да напрајт свој стил! Не да копират!
не копират никој туку то со го мислиш му е наметнато....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов - Page 2 Empty Re: Александар Белов

Пишување by корун Пон Јан 19, 2009 2:54 pm

Денес се искина од пеење
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов - Page 2 Empty Re: Александар Белов

Пишување by Odyssey Пон Јан 19, 2009 5:33 pm

Абе а која ви е негова најуба песна?
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов - Page 2 Empty Re: Александар Белов

Пишување by Marej Пон Јан 19, 2009 5:41 pm

Имат една ногу уба негова се викат „Клај ми протеза да си ги попрам забиве“
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов - Page 2 Empty Re: Александар Белов

Пишување by kojgode Пон Јан 19, 2009 5:43 pm

Денеска на плоштадот ги испеа сите негови песни незнаев која од која е поуба. Така да неможам да одлучам за една.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов - Page 2 Empty Re: Александар Белов

Пишување by Жбафта Пон Јан 19, 2009 9:11 pm

мене со самото излегување на стејџ и честитањето морам да признам ми го просветли денов....
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 30
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов - Page 2 Empty Re: Александар Белов

Пишување by комшивка Вто Јан 20, 2009 2:58 am

kojgode напиша:Денеска на плоштадот ги испеа сите негови песни незнаев која од која е поуба. Така да неможам да одлучам за една.

На кој плоштад? Нешо не сум информирана.. Neutral
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов - Page 2 Empty Re: Александар Белов

Пишување by Mary Jane Вто Јан 20, 2009 3:00 am

комшивка напиша:
kojgode напиша:Денеска на плоштадот ги испеа сите негови песни незнаев која од која е поуба. Така да неможам да одлучам за една.

На кој плоштад? Нешо не сум информирана.. Neutral

Денес беше на плоштад тој, на бината, ги поздрави сите, а не знма дали пеел пошо јас после ојдов, без многу мака, се сликав негде кај киноно, а го бркаа многу обожавателки...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов - Page 2 Empty Re: Александар Белов

Пишување by twilight Чет Јан 29, 2009 12:38 am

е ај шо мојт да се кажит за чоеков..... дур беше операција триумф типацон понашање во куќана нула,абе немоеше една асолна реченица да сврзит.А за пеењето добро пејт,али на академијана дефинитивно имаше поквалитетни вокали од него,кои шо по мое заслужвеа да го постигнет то шо го постигна тој,да е трет,за то свака му част
twilight
twilight
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 25

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов - Page 2 Empty Re: Александар Белов

Пишување by Lastojca Чет Јан 29, 2009 12:39 am

абе добар е аце...во рамките на можностите
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов - Page 2 Empty Re: Александар Белов

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот