Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Александар Белов

+17
Џајко
Кирил
комшивка
Odyssey
мирАл
Ludi Milojko
Golub-Samoubica
Marej
Lucybell
Mary Jane
psycho
xpert
Болиглава
корун
nance
sokol
kojgode
21 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Александар Белов Empty Александар Белов

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 2:36 pm

Заврши операција тријумф но тоа значи дека имаме инстант нова
Македонска музичка ѕвезда која повеке од достојно ја представуваше
нашата држава на О.Т.

Имам две прашања кој сакам да ги продискутираме...

Каква музичка кариера очекувате да има Алекс во Македонија?
Кој ке го представува (менаџер) ?
Дали има Алекс потенцијал да стигне до светска слава?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by sokol Пет Јан 09, 2009 2:45 pm

не дека најубо пееше ама реално место би му било второ после Вукашин
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by nance Пет Јан 09, 2009 3:50 pm

imat potencijal ama prvin neka si go smenit licniot opis pa posle imat nekakva nadez
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 3:51 pm

Не бе баш му е добар личниот опис. И оваа прилика ја користам да го поздравам најновиот член фани бани.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 4:36 pm

Некоаш ме нервираше шо беше повлечен и чутеше ама појкете го сакаја ради то, сакав да победит зш беше македонче ама се деси шо се деси и аднан тепа. Иначе имаше убав глас само не беше сигурен во себе...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by Болиглава Пет Јан 09, 2009 5:02 pm

Каква музичка кариера очекувате да има Алекс во Македонија?
Со прописен менаџер и добра пара фрлена на него имат некаква надеж, иако мислам дека ќе заврши како повеќето "учесници и воедно победници" на М2 шоуто. Само Љамбе и Елена од нив се пробија, така?

Кој ке го представува (менаџер) ?
Како се викаше од Тиле комшијана не ми теквит.

Дали има Алекс потенцијал да стигне до светска слава?
Жално, но вистинито...не.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 5:09 pm

Болиглава напиша:
Кој ке го представува (менаџер) ?
Како се викаше од Тиле комшијана не ми теквит.
Ристе Бубачон. Незнам дали Ристе се викаше ама Бубач го викет.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by xpert Пет Јан 09, 2009 5:41 pm

Љубчо Арнаудов БубаЧ
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by psycho Саб Јан 10, 2009 10:09 pm

УУу Александар врска немат! (N) Алооо Мик Џегер не знаеше кој е?! Ју2 не знаеше кој се? Абе седиии... Најмногу гласој добиваше зш ги потсеќат на Тоше зато
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by Mary Jane Нед Јан 11, 2009 2:35 am

sokol напиша:не дека најубо пееше ама реално место би му било второ после Вукашин

Ама Вуки немат толку јака фаца ко Аце...

Григор Копров да му пиши песни, ќе има загарантирани хитој :D
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by Mary Jane Нед Јан 11, 2009 2:37 am

psycho напиша:УУу Александар врска немат! (N) Алооо Мик Џегер не знаеше кој е?! Ју2 не знаеше кој се? Абе седиии... Најмногу гласој добиваше зш ги потсеќат на Тоше зато

како да не!!!
се беше по сценарио, а и Николина Пишек го прочита Мајк, а не Мик...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by Lucybell Нед Јан 11, 2009 3:05 am

ај овде да прашам, шо ќе е то и кај ќе е на 31? слабо сум информирана во последно време Sad
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 33
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by Marej Нед Јан 11, 2009 3:34 am

Баш е секси.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by Болиглава Нед Јан 11, 2009 3:35 am

Баш е кежуал.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by Mary Jane Нед Јан 11, 2009 3:41 am

Lucybell напиша:ај овде да прашам, шо ќе е то и кај ќе е на 31? слабо сум информирана во последно време Sad

на 31 ке имат концерт во Скопје со сите ОТ студенти, ќе започни турнејата...ама детали уште не се познати.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by Golub-Samoubica Нед Јан 11, 2009 6:16 am

ВАМПИИИИИИИР,јас бев за Ане зашо беше бомба чупето, џоа Пинк беше
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by Ludi Milojko Нед Јан 11, 2009 9:34 pm

Ke go bidit
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by мирАл Чет Јан 15, 2009 10:25 pm

на последното прашање (дали имат потенцијал за светска слава) имаш конечен одговор :
печат НЕ!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by Odyssey Пет Јан 16, 2009 9:42 pm

Имат песна негова сега излезена, само промо е така да купете го оригиналот.
Aleksandar Belov - Te Baram Pak
потрудете се, побарајте ја, слушнете ја и мислење кажите, btw не ставам линк за download зш да не јајт корунов тужби закани глупости...
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by Mary Jane Пет Јан 16, 2009 9:57 pm

Ги имат неговите песни на МајСпејс од Александар...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by Odyssey Пет Јан 16, 2009 9:58 pm

Одлично моме! Седи и еве ти (3+)
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by Mary Jane Пет Јан 16, 2009 10:03 pm

Odyssey напиша:Одлично моме! Седи и еве ти (3+)
Shocked
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 3:15 am

хаха кежуал е.. мислам дека стварно заслужвеше да победит.. не дека најубо пееше (Игор ми беше фаворит) ама греота беше цело време фаворит.. ( и плус за инет на душманите Smile ) за светка слава немат да постигнит зш немат толкав потенцијал, ама мојт да дотуркат за солидна кариера.. ама ние сме тука како верна македонска публика.. така? Razz
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by Кирил Нед Јан 18, 2009 3:18 pm

Александар требит да напрајт свој стил! Не да копират!

Кирил
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 3:27 pm

А з'ш кого го копират?
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Александар Белов Empty Re: Александар Белов

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот