Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дежа-ву

+20
zzz
malina
hollow
Punk
Mary Jane
nance
мирАл
fairy
Џајко
Alexandra
корун
kojgode
xpert
pankerishte
Болиглава
Marej
T&T
Lastojca
Odyssey
Master
24 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Дежа-ву - Page 2 Empty Re: Дежа-ву

Пишување by Ludi Milojko Нед Јан 25, 2009 1:03 am

ubav film go imam gledano 2 pati ak sakate i na cd go imam xxxxxxxxxxxxxxxxx
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву - Page 2 Empty Re: Дежа-ву

Пишување by Ludi Milojko Нед Јан 25, 2009 1:04 am

a kako pojava mi se imat deshavano pojke pati
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву - Page 2 Empty Re: Дежа-ву

Пишување by tHeJunKy Нед Јан 25, 2009 4:24 am

последниве 4-5 месеци два-три пати ми се имат десено, и знам отприлика шо ќе се десит следно, replay си гледаш на некоја случка само шо си присутен во моментот дур ја гледаш и мојш да ја промениш ако сакаш Smile Smile
коска брат, закон...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву - Page 2 Empty Re: Дежа-ву

Пишување by П. Нед Фед 01, 2009 5:39 pm

ми се дешават ептен често и баш ми е јако , исто ми се дешават најчесто во спиење осеќам ко да паѓам то ми е уште појако Laughing
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву - Page 2 Empty Re: Дежа-ву

Пишување by Bleak Сре Фед 04, 2009 2:03 am

Многу често и стварно кул е шо знам јака ствар Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву - Page 2 Empty Re: Дежа-ву

Пишување by Master Сре Фед 04, 2009 2:33 am

морат да постојт некое психолошко објаснение за ова..........
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву - Page 2 Empty Re: Дежа-ву

Пишување by hollow Сре Фед 04, 2009 2:40 am

Ерори во мозокот ти се дешавет и прекочвит нешто ко игрине на компјутер шо прает па зато ни изгледат дек веќе ни се имат десено прибидејкишто сликата ја гледаме со каснење
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву - Page 2 Empty Re: Дежа-ву

Пишување by Master Сре Фед 04, 2009 2:42 am

Абе шо се секираш ќе изнајдам објаснување, пак ќе ве давам со психологија! Razz
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дежа-ву - Page 2 Empty Re: Дежа-ву

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот