Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Очајни домаќинки.

+10
Lastojca
комшивка
The Breaking Dawn
T&T
dzole
Jordison
Mule
Болиглава
корун
kojgode
14 posters

Go down

Очајни домаќинки. Empty Очајни домаќинки.

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 2:32 pm

Моја омилена серија е очајни домаќинки. Многу ја сакам и ја глеадам кога ќе стигнам. Поготово е добра за гледачите од машки пол. Проверете и зошто.
Очајни домаќинки. Desperate-housewives-season-4-commercial
Очајни домаќинки. F-Eva-Longoria-4025
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Очајни домаќинки. Empty Re: Очајни домаќинки.

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 5:05 pm

Серијава е ногу јака, глумици приказна, абе топ шо да праме муабет
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Очајни домаќинки. Empty Re: Очајни домаќинки.

Пишување by Болиглава Пет Јан 09, 2009 5:06 pm

Градинарон знам ја издупи Ева Лонгорија. Друго абер неам.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Очајни домаќинки. Empty Re: Очајни домаќинки.

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 5:15 pm

Тебе градинарот ти остаде впечаток?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Очајни домаќинки. Empty Re: Очајни домаќинки.

Пишување by Mule Саб Јан 10, 2009 8:53 pm

cyclops Напалено Пуре!!!!!
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 32
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

Очајни домаќинки. Empty Re: Очајни домаќинки.

Пишување by Jordison Пон Јан 12, 2009 4:19 am

eeeeeeva longoriaaaaaaaaaaa
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Очајни домаќинки. Empty Re: Очајни домаќинки.

Пишување by dzole Чет Јан 15, 2009 4:06 pm

Бел бумбар за Очајни домаќинки
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Очајни домаќинки. Empty Re: Очајни домаќинки.

Пишување by kojgode Чет Јан 15, 2009 7:15 pm

Црн кур за Ева Лонгориа.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Очајни домаќинки. Empty Re: Очајни домаќинки.

Пишување by T&T Саб Јан 17, 2009 11:58 pm

И моја омилена е Очајни домаќинќи
Многу е рална
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Очајни домаќинки. Empty Re: Очајни домаќинки.

Пишување by The Breaking Dawn Пет Јан 23, 2009 10:41 pm

хехе ја обожавааам
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Очајни домаќинки. Empty Re: Очајни домаќинки.

Пишување by комшивка Вто Јан 27, 2009 11:28 pm

од женскиве дефинитивно Ева.. А од машкиве.. Очајни домаќинки. Jesse_Metcalfe%20-%2001%20-%20John_Tucker_Must_Die
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Очајни домаќинки. Empty Re: Очајни домаќинки.

Пишување by Lastojca Вто Јан 27, 2009 11:44 pm

никогаш не ја загледав ова серија само онака ко ке неам шо да прам имам две три епизоди гледано...нешо посебно не ми е..
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Очајни домаќинки. Empty Re: Очајни домаќинки.

Пишување by kirce Саб Мар 07, 2009 10:17 pm

серијава е јака а најако од све се глумицине,ТЕТКИШТА обоббо
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Очајни домаќинки. Empty Re: Очајни домаќинки.

Пишување by Рокси Нед Мар 08, 2009 2:06 am

Не ја гледам редовно, само ко ќе ја начекам на ТВ.. иначе омилена ми е она црвенана, мислам дека Бри се викаше! Типкана имат amazing однесување (на филмон)!
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Очајни домаќинки. Empty Re: Очајни домаќинки.

Пишување by lela Пет Мар 13, 2009 11:48 pm

Очајни домаќинки беше и остана една од моите топ серии особено епизодите со Џеси МеткалфОчајни домаќинки. Icon_razz

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Очајни домаќинки. Empty Re: Очајни домаќинки.

Пишување by s... Нед Апр 26, 2009 2:20 pm

pa so znam ko ke stignam nekogas ja gleam inace vaka eva najuba si e nemat so.. spored mene.. nzm za vas
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Очајни домаќинки. Empty Re: Очајни домаќинки.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот