Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вишак килограми

+7
Punk
malina
A GiRL
Mary Jane
мирАл
Жбафта
kojgode
11 posters

Go down

Вишак килограми Empty Вишак килограми

Пишување by kojgode Вто Јан 20, 2009 9:32 pm

Ако не сте задоволни од својата тежина, видете ја следнава статија за проверка дали сте навистина дебел/а.
http://www.motika.com.mk/index.php?option=com_content&task=view&id=1816&Itemid=13
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Вишак килограми Empty Re: Вишак килограми

Пишување by Жбафта Вто Јан 20, 2009 9:47 pm

хахахахахахаххах
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 30
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Вишак килограми Empty Re: Вишак килограми

Пишување by мирАл Вто Јан 20, 2009 10:20 pm

јас во минус влегвам!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Вишак килограми Empty Re: Вишак килограми

Пишување by Mary Jane Сре Јан 21, 2009 2:39 am

Сликиве ме наранија и ме потсетија колку сум далеку од постигнување на несаканата тежина.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Вишак килограми Empty Re: Вишак килограми

Пишување by A GiRL Сре Јан 21, 2009 8:58 pm

Постојат два вида луѓе:
-јадат за да живеат
-живеат за да јадат
Мислам дека Којгоде мн прегледно ни презентира во кој е позелно да НЕ припаѓаме xD
(е сеа килце помалце/поќе...се средвиТ Very Happy)
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Вишак килограми Empty Re: Вишак килограми

Пишување by malina Чет Фед 26, 2009 9:58 pm

сум задоволна и не внимавам на килажа јадам се шо сакам
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Вишак килограми Empty Re: Вишак килограми

Пишување by Punk Чет Фед 26, 2009 10:03 pm

и јас јадам.. Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Вишак килограми Empty Re: Вишак килограми

Пишување by METALBOY Вто Мар 17, 2009 9:59 pm

мањак килограми. (или заборавам или ме мрзит да јадам ко сега, се закачив на форумов и ме мрзит да станам да јадам-черевава брејк денц ми игрет)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Вишак килограми Empty Re: Вишак килограми

Пишување by p4eli4ka Нед Мар 22, 2009 8:11 pm

хахаха јас зимава мн се здебелив стајв некое килце вишок се познават во стомачево зато препорачувам вежбанје трчанје или било шо нешто.....

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Вишак килограми Empty Re: Вишак килограми

Пишување by grgrgr Пон Мар 23, 2009 6:27 pm

со оглед на то колку многу јадам и колку ич не пазам сум премногу задоволна од изгледот на моето тело.

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Вишак килограми Empty Re: Вишак килограми

Пишување by Angelic Пет Јун 05, 2009 1:54 pm

Вишак килограми имам. А со оглед на то колку јадам не сум задоволна со телово.. шо да прам ко таков ми е метаболизмов. Rolling Eyes
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Вишак килограми Empty Re: Вишак килограми

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот