Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ватерпол

4 posters

Go down

Ватерпол Empty Ватерпол

Пишување by karov Вто Јан 20, 2009 7:38 pm

Исто и во оваа тема би ставил на ред дискусија што мислите за ватерпол и дали го осудувате тоа што во Охрид немаме Ватеполо клуб
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Ватерпол Empty Re: Ватерпол

Пишување by kojgode Вто Јан 20, 2009 7:42 pm

Дедо ми играл ватерпол, а исто така и братот од другиот дедо. Но јас не ги ни знам правилата на овој спорт. Иначе Петар Трендафилов - Нанче е многу јак ватерполист во државава.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Ватерпол Empty Re: Ватерпол

Пишување by karov Вто Јан 20, 2009 7:52 pm

(хаха) да ако продолзит ке дојт до некој резултат. Имат талент за пливанје и ватерпол Smile
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Ватерпол Empty Re: Ватерпол

Пишување by nance Вто Јан 20, 2009 9:42 pm

Фала фала на пофалбата мада немат конкуренција во спортов џабе им е на сите .... освен ако не одет негде надвор мада невервам.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Ватерпол Empty Re: Ватерпол

Пишување by karov Вто Јан 20, 2009 10:47 pm

so se falosvis odi treniraj fatija ozbilno rabotava Smile ti imas privilegija nie neame ohrigjanive (neame bazen) hh :D
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Ватерпол Empty Re: Ватерпол

Пишување by Mary Jane Сре Јан 21, 2009 2:52 am

Во Охрид немат саглам базен за пливање, не пак ватерполо...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Ватерпол Empty Re: Ватерпол

Пишување by karov Чет Јан 22, 2009 8:39 pm

Да да Охрид нишо немат ама сега за брзо ке се градит базен па мозит би поцнал и овај спорт да се тренираттт Smile
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Ватерпол Empty Re: Ватерпол

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот