Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пливање (кој е појак од Каро?:))

+4
nance
Болиглава
kojgode
karov
8 posters

Go down

Пливање (кој е појак од Каро?:)) Empty Пливање (кој е појак од Каро?:))

Пишување by karov Вто Јан 20, 2009 7:34 pm

PLIVANJE
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Пливање (кој е појак од Каро?:)) Empty Re: Пливање (кој е појак од Каро?:))

Пишување by kojgode Вто Јан 20, 2009 7:35 pm

Jaс мислам дека нема појак пливач од Каро посебно во категорија Делфин на 100 метри. Можеби еден ден тој ќе не претставува на олимпијадата.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Пливање (кој е појак од Каро?:)) Empty Re: Пливање (кој е појак од Каро?:))

Пишување by karov Вто Јан 20, 2009 7:40 pm

Ај мозит ТИЛЕ ке ме стигнит некој ден Smile
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Пливање (кој е појак од Каро?:)) Empty Re: Пливање (кој е појак од Каро?:))

Пишување by Болиглава Вто Јан 20, 2009 8:25 pm

Да. Исто така нема појак веслач на бранови од Каров.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Пливање (кој е појак од Каро?:)) Empty Re: Пливање (кој е појак од Каро?:))

Пишување by nance Вто Јан 20, 2009 9:40 pm

Ах бе деца деца ......
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Пливање (кој е појак од Каро?:)) Empty Re: Пливање (кој е појак од Каро?:))

Пишување by kojgode Вто Јан 20, 2009 9:49 pm

nance напиша:Ах бе деца деца ......
Да те ебит меца.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Пливање (кој е појак од Каро?:)) Empty Re: Пливање (кој е појак од Каро?:))

Пишување by мирАл Сре Јан 21, 2009 3:57 pm

Не знам!!! ама тиле волино на базенон ко ќе ги уклучеше турбинине affraidела стигни го хеахе
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Пливање (кој е појак од Каро?:)) Empty Re: Пливање (кој е појак од Каро?:))

Пишување by nance Сре Јан 21, 2009 10:49 pm

Најди ја меца и после на децана нејзини ке и се свртам јас .
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Пливање (кој е појак од Каро?:)) Empty Re: Пливање (кој е појак од Каро?:))

Пишување by karov Чет Јан 22, 2009 8:37 pm

Ахахахаха ме ранит (сакам трка да прам) со било кој Smile
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Пливање (кој е појак од Каро?:)) Empty Re: Пливање (кој е појак од Каро?:))

Пишување by 24 Пон Апр 06, 2009 5:52 pm

Хехехе а колкав си ти Каро?

24
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 6

Вратете се на почетокот Go down

Пливање (кој е појак од Каро?:)) Empty Re: Пливање (кој е појак од Каро?:))

Пишување by Ivana Саб Апр 11, 2009 1:41 am

karov напиша:Ахахахаха ме ранит (сакам трка да прам) со било кој Smile
можда вака одприлика на сите им мојш... ама мене не! хаха geek
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Пливање (кој е појак од Каро?:)) Empty Re: Пливање (кој е појак од Каро?:))

Пишување by karov Саб Апр 11, 2009 9:13 pm

hahaha mojme sea letovo da se probame :D:D
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Пливање (кој е појак од Каро?:)) Empty Re: Пливање (кој е појак од Каро?:))

Пишување by Ivana Нед Апр 26, 2009 2:58 am

немат проблем...! хехе
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Пливање (кој е појак од Каро?:)) Empty Re: Пливање (кој е појак од Каро?:))

Пишување by Четкар Пон Aвг 10, 2009 1:28 am

во ракава држам микрофон и појак сум од Пентагон
(а камоли од овај Каров).
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 34
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Пливање (кој е појак од Каро?:)) Empty Re: Пливање (кој е појак од Каро?:))

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот