Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вашиот прв мобилен телефон беше...

+27
Bleak
TONI
pankerishte
noviot
grgrgr
tHeJunKy
xpert
L S D
Odyssey
LED ZEPP
hollow
SunRide
корун
Ludi Milojko
sokol
zzz
мирАл
fairy
Alexandra
Lastojca
Џајко
Кирил
Marej
Mule
Mary Jane
Болиглава
kojgode
31 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Вашиот прв мобилен телефон беше... - Page 2 Empty Re: Вашиот прв мобилен телефон беше...

Пишување by TONI Нед Фед 01, 2009 12:13 pm

Првиот шо го користев беше алкател со атенче само заборајв точно кој модел.
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот прв мобилен телефон беше... - Page 2 Empty Re: Вашиот прв мобилен телефон беше...

Пишување by Bleak Вто Мар 03, 2009 1:59 am

Siemens A 52 беф побудала тоаш ко помал и не ценеф телефон баш и ко ќе беф нервозен се најдвеше како добра занимација... серва си играф... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот прв мобилен телефон беше... - Page 2 Empty Re: Вашиот прв мобилен телефон беше...

Пишување by METALBOY Вто Мар 17, 2009 10:46 pm

е тој беше алкател 310 е тој го викав застава од старите jocolor
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот прв мобилен телефон беше... - Page 2 Empty Re: Вашиот прв мобилен телефон беше...

Пишување by petar Чет Апр 30, 2009 4:06 pm

nokia 3310

petar
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 13

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот прв мобилен телефон беше... - Page 2 Empty Re: Вашиот прв мобилен телефон беше...

Пишување by Gallowsraven Чет Апр 30, 2009 8:06 pm

Нокиа 2100 :D Јака шема... Razz
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот прв мобилен телефон беше... - Page 2 Empty Re: Вашиот прв мобилен телефон беше...

Пишување by Angelic Нед Мај 24, 2009 12:31 pm

Сони к700i... и замина во неповрат.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Вашиот прв мобилен телефон беше... - Page 2 Empty Re: Вашиот прв мобилен телефон беше...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот