Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бисери од школо

+40
Џими
p4eli4ka
KaTeRiNcE
Ivana
METALBOY
kirce
lela
Gallowsraven
Рокси
RoTkViCa
KrOmIdOlA
FalcoN eYe
МаКсач
Jas**
The Breaking Dawn
Master
Bleak
grgrgr
Џајко
Johnny
tHeJunKy
Odyssey
Gangi
Stefk0
REGINA
folder
Наташа
Lastojca
karov
мирАл
Karamba
Marej
Calypso*
T&T
Mary Jane
корун
Ludi Milojko
kojgode
Болиглава
комшивка
44 posters

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Бисери од школо Empty Бисери од школо

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 8:12 pm

Знам дека ги има во изобилство, неморат да се тазе само од оваа година.. па повелете! Wink
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 8:13 pm

Ако си на улица излегви надвор. - Медека
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 8:14 pm

На наставничкана по француски, мамо и реков. Не е нешо комично ама само тој бисер ми теквит.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by Ludi Milojko Нед Јан 18, 2009 8:18 pm

Абе многу имат
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 8:21 pm

Јас на она во забаче, мама или баба и реков не ми теквит
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by Mary Jane Пон Јан 19, 2009 1:23 am

За бисери, на Лујза никој не и мојт...Прашвит за протони, чекат одговор, одговорот точен и таа: ма нема врска шо рече сеа... а шо прашав?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by T&T Пон Јан 19, 2009 1:31 am

Mary Jane напиша:За бисери, на Лујза никој не и мојт...Прашвит за протони, чекат одговор, одговорот точен и таа: ма нема врска шо рече сеа... а шо прашав?

хахахаха
Дур сме кај Лојза- Професорке, имат мртво врапче на прозорецов!!!
Остај го, ќе си летнит...

Ама женава тешка психа е изгледа.. Шуќур не ми имат предавано...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by kojgode Пон Јан 19, 2009 2:43 am

Роднина ми е Лојза мене, тетка или нешто.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by Calypso* Пон Јан 19, 2009 2:56 am

- колку имаш ти физика ?
- 5ка
- можеш ти и повеќе - маца физика ( водит со бисери )
Calypso*
Calypso*
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 24

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by kojgode Пон Јан 19, 2009 3:01 am

Јас еднаш најдов бисер во школото, но го продадов по евтина цена.
((ха ха ха)*5) на трета.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by Mary Jane Пон Јан 19, 2009 1:26 pm

kojgode напиша:Роднина ми е Лојза мене, тетка или нешто.

Класната до осмо шо ми беше, и таа ти беше роднина памтам...Штета шо не ти предават Лујза...

Маааа ајде прекини!!!!
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by корун Пон Јан 19, 2009 2:56 pm

Мамит бе Пуре ко Шибакоска е....
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by Marej Пон Јан 19, 2009 4:48 pm

Не е баш бисер појќе ко случка е лани Рени по социологија ко се потчукна во катедрана и и рече извини.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by Karamba Пон Јан 19, 2009 7:02 pm

Na kogo go zapisavte profesorke ?
Prof po fizika: Na tebe !!! :D:D
Karamba
Karamba
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 10

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by комшивка Пон Јан 19, 2009 9:22 pm

Па Марија физика го запишала Петар Дудан во дневник ко отсутен во III5 :D

Проф. Волкан - Пушката си е пушка, ако не беше пушка, пушката не ќе се викаше пушка!
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by мирАл Вто Јан 20, 2009 7:12 pm

Физика познатиот Брзи
Како се презиваш ти?
Михајлов
А брат ти?
мхххм брзи еј

Една другарка Македонија се наоѓа на Апенинскиот полуостров (доста строг аргумент)

Еден другар можда ќе се препознајт ЌЕ ИСПИЕМЕ ТРИ БОЧВИ БУРЕ
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by karov Вто Јан 20, 2009 7:43 pm

Vlegvit ekonomsko Elka po smetkovodstvo i mesto dobarden profesorke jas DOBARDEN BABO!

Denes ke ucime za car samoil i zatoa otvorete na 154 godina - (meso stranica)
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by мирАл Вто Јан 20, 2009 7:50 pm

Ова една другарка ми го кажвеше
Да не заборавам утре имате ненајавен тест!!!
утредента влегла професоркава
клупите под клупа ништо над клупа вагајте 2 лисја од средина!!!
Ја прашал некој професорке ке имат групи ма какви групи, прва втора прва втора!!, друг ја прашал проф јас прва ма каква прва, А, Б, А , Б!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by Lastojca Вто Јан 20, 2009 8:00 pm

Болиглава напиша:Ако си на улица излегви надвор. - Медека


хахахахах немаш појма колку се смеам во моментов......МуШтракински
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by Mary Jane Вто Јан 20, 2009 8:08 pm

Денес имаше многу отсутни на школа и една другарка велит: Ам професорке, сите се религиозни, зато не дојдоа...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by мирАл Чет Јан 22, 2009 12:30 am

Не е бисер од школо ама е голема глупост!!!
Бевме собрани за Нова година дома и снема сок нешо и немавме од кај да купиме и останаја степчиња!!! и еден другар ојт и во литар вода тури 4 степчиња What a Face отров
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by Mary Jane Чет Јан 22, 2009 12:37 am

Lastojca напиша:
Болиглава напиша:Ако си на улица излегви надвор. - Медека


хахахахах немаш појма колку се смеам во моментов......МуШтракински

Се губит класнана, не замервете, бај д веј сеа е ептен хепи зш сме биле најдобар клас...

И рече на една другарка:"Немој вени да сте сечеле заради некои м`шки, немој да сте скокале од пенџери..."

Во однос на тоа дека имаме голема застапеност `ме дека НЕ.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by Наташа Пет Јан 23, 2009 2:27 pm

Колку се смеевме со медека во прва.. На прв час зборвит и се движит три чекори напред три чекори назад. И уште ко ја слушнавме... во поглед на материјалот имаме застапеност на учење во однос на географија голема веројатност медека тишина!!

Ај да не е ногу офтопик ова.
Не ми теквит нешо појако зато ев бисеров од Лојза: еден по пет - пет, пет по пет - еден, чиста математика!
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by folder Пет Јан 23, 2009 2:42 pm

Lastojca напиша:
Болиглава напиша:Ако си на улица излегви надвор. - Медека


хахахахах немаш појма колку се смеам во моментов......МуШтракински
Шо го влечкаше? И тој до тебе МуШтракински изегви надвор!!!Изегвиии!!Изегвиии ке си дојс утре со комисија ке си се распрајш не ме интересират.:!!!
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by Lastojca Пет Јан 23, 2009 3:31 pm

хахахаах леле морат една ретроспектива некој ден ми фалит медека многу
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Бисери од школо Empty Re: Бисери од школо

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот