Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бермудски триаголник

+4
T&T
kojgode
корун
комшивка
8 posters

Go down

Бермудски триаголник Empty Бермудски триаголник

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 3:13 pm

Баш ме интересират што мислите за Бермудскиот триаголник, дали тој воопшто постои и кои се вистините за него?
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Бермудски триаголник Empty Re: Бермудски триаголник

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 5:58 pm

Не вервам, а ова ми е смешно http://berovoonnet.blogspot.com/2008/04/blog-post_7897.html Smile
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Бермудски триаголник Empty Re: Бермудски триаголник

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 6:22 pm

Иам слушано приказни за бермудскиот триаголник дека на то место имало остатоци од некоја висока технологија од Атлантида. А исто така и дека ванземаљци тука имале подводна база.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Бермудски триаголник Empty Re: Бермудски триаголник

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 7:05 pm

јас имам и филмој гледано ама.. Question Question
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Бермудски триаголник Empty Re: Бермудски триаголник

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 7:07 pm

а ова за во охридсково езеро се глупости некако Neutral
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Бермудски триаголник Empty Re: Бермудски триаголник

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 7:08 pm

Имаше еден филм на А1 го даваја мислам во 2-3 дела чак и појќе не ми теквит точно. Само првиот дел го глеав и заспав. Не зш ми беше досаден ама умрев за спијање и после нејќев другите да ги глеам. Ама да не бегам од темава јас мислам дека имат нешо мистично таму и верувам во тие глупости шо ги кажвет по мас медиумите.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Бермудски триаголник Empty Re: Бермудски триаголник

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 11:16 pm

kojgode напиша:Иам слушано приказни за бермудскиот триаголник дека на то место имало остатоци од некоја висока технологија од Атлантида. А исто така и дека ванземаљци тука имале подводна база.
Да, и јас ова го имам слушнато...За жал, не знам ништо појќе, ај просветлете ме некој...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Бермудски триаголник Empty Re: Бермудски триаголник

Пишување by mitan Нед Јан 18, 2009 11:29 pm

ако имат нешто во врска со то ванземаљци ке го покажеја..кажвет дека само мистерии таму со знам јас....дури не видам не вервам....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Бермудски триаголник Empty Re: Бермудски триаголник

Пишување by hollow Пон Јан 19, 2009 1:55 pm

Ги гледав тие филмојте Пуре мислам нешто беше демек американциве подводна база имале таму и незнам со
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Бермудски триаголник Empty Re: Бермудски триаголник

Пишување by METALBOY Сре Мар 18, 2009 10:20 pm

можда некое магнетно поле праеја тестој и на двата авиони почна компасот да забегвит
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Бермудски триаголник Empty Re: Бермудски триаголник

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 9:44 pm

Јас вервам зш немојт туку така да исчезвет бродој... Читав нз каде демек било пореметување на магнетосверата и зато се дешавале такви работи...
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Бермудски триаголник Empty Re: Бермудски триаголник

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот