Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

+20
Наташа
Obibos
Џими
Bleak
grgrgr
Punk
nice
Џајко
Alexandra
Mary Jane
Lastojca
T&T
Calypso*
Marej
корун
kojgode
Болиглава
комшивка
Master
sokol
24 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? - Page 3 Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 10, 2009 1:42 am

Marej напиша:Мене глупо ми е шо женскиве си земет за право да се тие шо ќе одлучет кога и како. И најретардирана реченица ми е - тој ак ме сакат ќе чекат колку шо ќе требит.

стварно е глупа Shocked
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? - Page 3 Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by lela Сре Мар 11, 2009 10:39 pm

Marej напиша:Мене глупо ми е шо женскиве си земет за право да се тие шо ќе одлучет кога и како. И најретардирана реченица ми е - тој ак ме сакат ќе чекат колку шо ќе требит.
Прво немој да ми ја навредуваш мислата со тоа што викаш дека е глупава иако е ова демократија ,а како второ женските се тие што треба да одлучат зошто се тие почувствителните и понежни суштества на планетава кој што се грижат за секој детаљ во врската.Образложение на првата точка има зошто колку и да ја посакува девојката,а ако таа не сака ќе почека колку што треба ако може,а ако не тоа значи дека него не му значи доволно таа ниту нејзината внатрешност туку само желбата да си се задоволи самиот не мислејќи на нејзе.Ако има некое почувствително машко што во девојка си гледа повеќе од тело нека ме подржи и нека му докаже на сите машки дека такви машки како него постојат сеуште.(а ако нема жал ми е ама јас пак ќе си стојам зад моето мислење зошто го имам искусено)

и + не сум ретардирана ниту заостаната штом вака размислувам напротив!

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? - Page 3 Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by Lastojca Сре Мар 11, 2009 11:07 pm

абе такви машки не ни постоеле некогаш..а и не ни требет..и немој ти одма здраво за готво да си земаш никој не те навреди лично...а друго..ај малце види ти од негова старна на муабетот па да видиме колку си внимателна во врската,...на машките му е важно ако се сакте да имате и секс а и на женските нормално..а ти ако не му даваш него подолго време тој ке помислит дека ти не го сакаш..ти на пр. ево колку време би сакала тој да те чекат?? имаш некој интервал определен и по него ке тераш или како?
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? - Page 3 Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by Punk Сре Мар 11, 2009 11:10 pm

Marej напиша:Мене глупо ми е шо женскиве си земет за право да се тие шо ќе одлучет кога и како. И најретардирана реченица ми е - тој ак ме сакат ќе чекат колку шо ќе требит.
нормално дека е глупа реченицава зато шо не се мживе животни да те чекет 5 години зш ти не си сакала само требит да се чекат момент ко ќе и двајцата го сакате то. и не се сите мшки исти да одет со некоја само за да ја легнет имат некој шо го чекет моментот шо е правилно.
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? - Page 3 Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by KaTeRiNcE Сре Мар 11, 2009 11:17 pm

Колку време???Зависит од чоекот и то како ке се поставит тој :D
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? - Page 3 Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мар 12, 2009 12:03 am

lela напиша:
Marej напиша:Мене глупо ми е шо женскиве си земет за право да се тие шо ќе одлучет кога и како. И најретардирана реченица ми е - тој ак ме сакат ќе чекат колку шо ќе требит.
Прво немој да ми ја навредуваш мислата со тоа што викаш дека е глупава иако е ова демократија ,а како второ женските се тие што треба да одлучат зошто се тие почувствителните и понежни суштества на планетава кој што се грижат за секој детаљ во врската.Образложение на првата точка има зошто колку и да ја посакува девојката,а ако таа не сака ќе почека колку што треба ако може,а ако не тоа значи дека него не му значи доволно таа ниту нејзината внатрешност туку само желбата да си се задоволи самиот не мислејќи на нејзе.Ако има некое почувствително машко што во девојка си гледа повеќе од тело нека ме подржи и нека му докаже на сите машки дека такви машки како него постојат сеуште.(а ако нема жал ми е ама јас пак ќе си стојам зад моето мислење зошто го имам искусено)

и + не сум ретардирана ниту заостаната штом вака размислувам напротив!


женските не се понежни...зависит од личноста не од полот
покомплицирани се и појке го тупет
и јас спагам тука можда Shocked tongue tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност? - Page 3 Empty Re: Aко сте со човекот што го сакате, колку време вие потребно да му ја подарите својата невиност?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот