Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Која игра ја игравте последно?

+29
blesava008
REGINA
folder
smogre
kasper
tHeJunKy
dzole
PhiLL * E
zzz
мирАл
Jordison
Наташа
комшивка
pankerishte
ZIGGARY
helius
hollow
noviot
Ludi Milojko
fairy
Mary Jane
Alexandra
Жбафта
psycho
sokol
Болиглава
Џајко
kojgode
корун
33 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Која игра ја игравте последно?

Пишување by корун Саб Јан 17, 2009 5:47 am

Јас дота и аберр немав, иначе на компјутер ги имам, Grid, Call of Duty 4, WoW, Кантер, Red Allert 3, Gta 4 i Grandbillards Smile. Ниедна не играм само ми стоет.


Последната промена е направена од корун на Саб Јан 17, 2009 5:54 am. Мислењето е променето 1 пати
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by kojgode Саб Јан 17, 2009 5:53 am

Последно ја играв Mirror's Edge кј Жижи. Ај веќе ко наброја шо игри имаш и јас ќе каам: Mass Effect, Tony Hawk American Wasteland, NBA 2k9, Grand Billiards, Heroes of Might and Magic 5, Frozen Throne, GTA IV, Devil May Cry 4 , Star Wars Battlefront 2, NHL 09, Crazy Machines 2, WOW, Hellgate London, Audiosurf, Spore, Guild Wars, Counter Strike, Darkstar One, Half Life 2, Ret Alert 3, Call of Duty 4, Solitare, Hearts, Minesweeper. Само ГТА и Споре играм моментално од горенаведениве, ако некој ги прочита.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by корун Саб Јан 17, 2009 5:55 am

А да,Гилд Ворс ја заборајф.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by Џајко Саб Јан 17, 2009 6:19 am

Company of Heroes
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by Болиглава Саб Јан 17, 2009 12:25 pm

NHL 09 последно.

Освен нејзе само Grand Billiards ја имам во компјутеров.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by sokol Саб Јан 17, 2009 3:40 pm

дота
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by psycho Саб Јан 17, 2009 3:46 pm

На Компјутер иам Фроузен Троун, ВоФ, Кантер, и тоа. А последно играф на миниклип.
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by Жбафта Вто Јан 20, 2009 1:31 pm

корун напиша:Јас дота и аберр немав, иначе на компјутер ги имам, Grid, Call of Duty 4, WoW, Кантер, Red Allert 3, Gta 4 i Grandbillards Smile. Ниедна не играм само ми стоет.
НЕ МАМИТ! Wink
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 30
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by Alexandra Вто Јан 20, 2009 8:09 pm

Супер Марио јеее xD
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by Mary Jane Вто Јан 20, 2009 8:41 pm

Тетрис сеа на школа...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by fairy Сре Јан 21, 2009 10:36 pm

guitar hero, дури не ја продаде брат ми и играта и гитарата Razz а пред то играв NFS Smile (i like it )
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by Ludi Milojko Пет Јан 23, 2009 12:36 am

Age
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by noviot Пет Јан 23, 2009 12:40 am

Gta 4 на компјутер ја свртив пред едно 2 недели , и на psp God_of_War_Chains_of_Olympus
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by psycho Пет Јан 23, 2009 8:17 pm

Врска немате сите
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by hollow Пет Јан 23, 2009 8:37 pm

Во комп имам Gta4, CoD4, CoD World at war, Devil may cry 4, Warcraft, Grid, Tower Bloxx и сега ја спуштам Miror's Edgе а од овие ја играм само CoD4 ко ке ми е ногу досадно
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by helius Саб Јан 24, 2009 6:19 pm

noviot напиша:Gta 4 на компјутер ја свртив пред едно 2 недели , и на psp God_of_War_Chains_of_Olympus
Не се фали ти бе!

Инаку јас на компјутер ги имам само Кантер и Football Manager и моментално само тие ги играм.
helius
helius
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 3
Хоби(работа) : Кантер

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by ZIGGARY Вто Фед 03, 2009 2:26 am

Saints Row 2 i fallout 3
koj ne ja igral Saints Row 2 podobro i ne
losa kopija na GTA IV i toa ne e se enginot na igrata e katastrofa ako se sekavate ne underground Која игра ја игравте последно? 44386c355f90c2aefd5
Која игра ја игравте последно? W108
ZIGGARY
ZIGGARY
Адаптер4е

Age : 48
Број на мислења : 4

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by pankerishte Пет Фед 06, 2009 3:12 pm

Football Manager 08 i 09.Од Сигамес не од ЕА Спортс.
хихих
И Age 2 нормално класика Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by hollow Нед Фед 08, 2009 11:34 pm

Mirrors edge многу ме нарана
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by kojgode Пон Фед 09, 2009 2:18 am

Far Cry 2
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by Џајко Пон Фед 09, 2009 2:42 am

Requem: Bloodymarie
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by комшивка Пон Фед 09, 2009 2:54 am

јас моментално неам игри освен jungle шо ја снимив вечерва внукана да ја играт..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by Наташа Пон Фед 09, 2009 8:40 pm

helius напиша:
noviot напиша:Gta 4 на компјутер ја свртив пред едно 2 недели , и на psp God_of_War_Chains_of_Olympus
Не се фали ти бе!

Инаку јас на компјутер ги имам само Кантер и Football Manager и моментално само тие ги играм.
Колку ти се бели забите. Sad
Едит: За да не ми го збришет мислењево.. да речиме дек кантер играв pirat
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by Jordison Пон Фед 09, 2009 10:33 pm

Bubbletrouble, stanav zavisen
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by мирАл Пон Фед 09, 2009 10:45 pm

Luxor најзависен!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Која игра ја игравте последно? Empty Re: Која игра ја игравте последно?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот