Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Арсенал

Go down

Арсенал Empty Арсенал

Пишување by Ludi Milojko Пет Јан 16, 2009 11:32 pm

Shto mislite za timot na ARSENAL ovaa sezona ???????????
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 62
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Арсенал Empty Re: Арсенал

Пишување by Mary Jane Саб Јан 17, 2009 12:57 am

Не се лоши...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Арсенал Empty Re: Арсенал

Пишување by IL MIGLIORE Сре Јан 21, 2009 2:52 pm

Не се лоши ама не се ни добри. Нишо не прајт Венгер со дечиња колку нас шо се викат. Дур не земет поискусен играч немат резултати. А за ова сезона нишо ич ко шо се тргнати ни ЛШ немат да се пласирет.

IL MIGLIORE
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 18

Вратете се на почетокот Go down

Арсенал Empty Re: Арсенал

Пишување by noviot Чет Фед 05, 2009 8:48 pm

Арсенал Manchesterunitedni2
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 71
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Арсенал Empty Re: Арсенал

Пишување by pankerishte Пет Фед 06, 2009 3:09 pm

хихихи...добро е ова горе што го имаш ставено.
Мада за арсенал сум...али годинава хм...не...лоши се.
Сепак ги сакам Smile
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Арсенал Empty Re: Арсенал

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот