Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Поло

+2
kojgode
корун
6 posters

Go down

Поло Empty Поло

Пишување by корун Сре Јан 14, 2009 8:55 pm

Јас сум голем фан на овој спорт, што мислите вие?

Поло Cheshire%20Polo%20Club%20web

Поло 1

Поло Polo1
Поло M_water_polo_team05
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Поло Empty Re: Поло

Пишување by kojgode Сре Јан 14, 2009 8:58 pm

Јас сум го сакам коњското поло бидејќи пасија ми е да јавам. Но исто така го сакам Ватерполото особено кога во соблеквуванлата има црнец како на сликава.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Поло Empty Re: Поло

Пишување by Marej Нед Фед 15, 2009 11:07 pm

Обобо стомачни. (I)
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Поло Empty Re: Поло

Пишување by комшивка Пон Фед 16, 2009 4:07 pm

корун напиша:Јас сум голем фан на овој спорт, што мислите вие?


Поло M_water_polo_team05

Ми се сфиѓат.. спортов..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Поло Empty Re: Поло

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 16, 2009 4:17 pm

кој сакат да му прам поло, којнско... а? најјак сум во градов.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Поло Empty Re: Поло

Пишување by noviot Пон Фед 16, 2009 4:26 pm

го мразам овој спорт затоа што ме асоцира на зборот Лопов confused
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Поло Empty Re: Поло

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот