Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Боки 13 vs. Боки 14

+8
Lastojca
hollow
комшивка
Кирил
karov
Болиглава
Mary Jane
kojgode
12 posters

Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by kojgode Вто Јан 13, 2009 10:35 pm


Oд Боки 13 не морам да ставам фотографии тој е добро познат тип.
Па кој е подобар Боки 13 или 14?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by Mary Jane Сре Јан 14, 2009 12:12 am

Интересни се ваквите појави само мал одреден период. Сега би рекла дека
Боки 13 не е толку драстичен и мислам дека убаво си рече 14 дека такви
работи не може секој да прави, само тие што им фали даска. Денес на
Ексклузив даваа еден Фифи и тој е една гоооолема сензација во ваква смисла.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by Болиглава Сре Јан 14, 2009 2:14 am

Сепак Боки 15ка.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by karov Пет Јан 16, 2009 11:06 pm

abe ZEKO 19 E najak
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by Кирил Нед Јан 18, 2009 3:21 pm

Боки 13 е без конкуренција

Кирил
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 4:06 pm

ааа овај Фифи.. неам коментар.. уште ваков немавме.. Surprised
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by karov Пон Јан 19, 2009 12:53 am

haha jas ke izlezam kako KARO 18-ka
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by hollow Пон Јан 26, 2009 12:53 am

И двајцана требит да се оперет
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by Lastojca Пон Јан 26, 2009 12:55 am

абе боки13 е класика не мојт никој со него
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by mitan Пон Јан 26, 2009 12:56 am

абе ни 13 ни 14 не может со мене боки м:D:Dхахахахахаха
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by blesava008 Саб Фед 07, 2009 12:08 am

хаха БОКИ 13 ДЕФИНИТИВНО!!!
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by tHeJunKy Саб Фед 07, 2009 12:11 am

глупости, дефинитивно!
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by Ivana Чет Мар 12, 2009 9:59 pm

аре ни 16 ни 13 ни 58 никој не е нормален од овие :S
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Боки 13 vs. Боки 14 Empty Re: Боки 13 vs. Боки 14

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот