Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фудбалче.

+5
hollow
корун
Marej
Mary Jane
kojgode
9 posters

Go down

Фудбалче. Empty Фудбалче.

Пишување by kojgode Вто Јан 13, 2009 10:24 pm

Дали ја сакате оваа игра? Фудбалче може да се најде во близина на чинарот кај костурон и на многу други плажи. Дали сте многу опасни во оваа игра? Јас знам само едно кога играм во комбинација со xpert сме непобедливи. То е то.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Фудбалче. Empty Re: Фудбалче.

Пишување by Mary Jane Сре Јан 14, 2009 12:24 am

Не ме биват за ова нешто, катастрофално бев поразена летото Љубаништа...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фудбалче. Empty Re: Фудбалче.

Пишување by Marej Сре Јан 14, 2009 3:49 pm

Ме биват доста, знам дек ко игравме еднуш две женски против двајца машки корунон беше поразен. Smile
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Фудбалче. Empty Re: Фудбалче.

Пишување by корун Сре Јан 14, 2009 3:52 pm

Марина немој јавно, угледов ми го паѓашSadSad Иначе со пуре паматам Шветска имавме килинг спри, после се уморив јас, а пуре секако не ми беше од никаква корист
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Фудбалче. Empty Re: Фудбалче.

Пишување by hollow Пон Јан 26, 2009 4:09 pm

Јас знам само со вртење иначе сум прилично голем труп
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Фудбалче. Empty Re: Фудбалче.

Пишување by nance Пет Фед 06, 2009 8:53 pm

Најако фудбалче досеа беше фудбалчето градиште кј со падна и големо гадичкање со жетончиња и почитуваниот администратор којгоде може да го потврди тоа.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Фудбалче. Empty Re: Фудбалче.

Пишување by Болиглава Пет Фед 06, 2009 9:03 pm

nance напиша:Најако фудбалче досеа беше фудбалчето градиште кј со падна и големо гадичкање со жетончиња и почитуваниот администратор којгоде може да го потврди тоа.
Неморат којгоде ево јас ќе потврдам.. господинот нанче толку се внесе во играта што беше спремен да купи уште 5 жетони само за да остане во игра.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Фудбалче. Empty Re: Фудбалче.

Пишување by xpert Пет Фед 06, 2009 9:15 pm

Ај бе некој нека се пријавит против мене и којгоде во фудбалле...
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Фудбалче. Empty Re: Фудбалче.

Пишување by Болиглава Пет Фед 06, 2009 9:17 pm

xpert напиша:Ај бе некој нека се пријавит против мене и којгоде во фудбалле...
Ево јас и фаундеров... само нек се разгибат тро.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Фудбалче. Empty Re: Фудбалче.

Пишување by kojgode Пет Фед 06, 2009 9:41 pm

И јас не сум во форма моментално ги неам загреано топојве.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Фудбалче. Empty Re: Фудбалче.

Пишување by hollow Пет Фед 06, 2009 9:44 pm

nance напиша:Најако фудбалче досеа беше фудбалчето градиште кј со падна и големо гадичкање со жетончиња и почитуваниот администратор којгоде може да го потврди тоа.
Криво ми е шо не бев таму а вистина сакав да научам од мајсторот како се бркет женски со помош на жетони за фудбалче
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Фудбалче. Empty Re: Фудбалче.

Пишување by kojgode Пет Фед 06, 2009 9:54 pm

Јас бев на лице место со себап ќе искористев нешто од уловот на мајсторот за женски.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Фудбалче. Empty Re: Фудбалче.

Пишување by Болиглава Пет Фед 06, 2009 10:01 pm

Не ја спомнавте критичната точка во муабетот за жетоните...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Фудбалче. Empty Re: Фудбалче.

Пишување by kojgode Пет Фед 06, 2009 10:06 pm

Јас не сакам да ја спомнам таја точка не е за во јавноста.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Фудбалче. Empty Re: Фудбалче.

Пишување by Рокси Пон Мар 02, 2009 8:05 pm

Да се испувам јас, две години (или појке) играм фудбалче ама само на лето и сум најјака lol! afro
И фантомон еднаш на времето го победив (летово мислам беше) xD
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Фудбалче. Empty Re: Фудбалче.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот