Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каролина Гочева vs Елена Ристе(в)ска

+19
God of Thunder
blesava008
Џајко
Golub-Samoubica
REGINA
noviot
П.
Odyssey
rihanna
Lastojca
Infected
Bleak
Angelic
комшивка
sokol
T&T
корун
Mary Jane
kojgode
23 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Каролина или Елена?

Каролина
 
Елена
 
 
 
Види ги резултатите

Каролина Гочева vs Елена Ристе(в)ска - Page 2 Empty Re: Каролина Гочева vs Елена Ристе(в)ска

Пишување by Gallowsraven Вто Апр 21, 2009 10:19 am

Не ги сакам ни двете искрено, ама Елена т.е. Македонската Бијонсе confused ама ИЧ не ја сакам. Имат глас колку да полизгат 2-3 мелодии и да затресит малце, ко појќето комерцијални пејачки. Каролина имат квалитетен глас, стил шо го градит долго време and so on...
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Каролина Гочева vs Елена Ристе(в)ска - Page 2 Empty Re: Каролина Гочева vs Елена Ристе(в)ска

Пишување by katusch Сре Jул 01, 2009 12:20 am

јас ниедна од двете не ја сакам ама факт е дека елена имат тело а каролина глас. мене тамара ми се свиѓат, мислам дека убо гласче имат Very Happy
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот