Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пинг-понг

+4
kojgode
Болиглава
sokol
Marej
8 posters

Go down

Пинг-понг Empty Пинг-понг

Пишување by Marej Пон Јан 12, 2009 2:25 am

Многу го бендисувам овој спорт и ногу сум јака во истиот.
Cool
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Пинг-понг Empty Re: Пинг-понг

Пишување by sokol Пон Јан 12, 2009 3:22 am

пинг-понг кој сакат мозит да пробат да играт против мене ама џабе
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Пинг-понг Empty Re: Пинг-понг

Пишување by Болиглава Пон Јан 12, 2009 3:47 am

Јас слушнав дека Чоне е многу јак во истиот спорт.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Пинг-понг Empty Re: Пинг-понг

Пишување by sokol Пон Јан 12, 2009 4:07 am

па да јак е ама прашај го кој мајстор го учеше
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Пинг-понг Empty Re: Пинг-понг

Пишување by kojgode Пон Јан 12, 2009 4:21 am

Јас знам дека Чоне е многу јак и водеше тешки борби со Тиле. Но јас го победувам Тиле како младо маче прашајте го. Од сите спортови во овој спорт најногу ме бива.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Пинг-понг Empty Re: Пинг-понг

Пишување by корун Пон Јан 12, 2009 4:43 am

Јас мислам дека за овој спорт е потребна огромна кондиција, нормално после шахот
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Пинг-понг Empty Re: Пинг-понг

Пишување by Кирил Пон Јан 19, 2009 1:13 pm

ако се осекате многу јаки во пинг понг, јавете се на 070 249 789 за да ве истушам

Кирил
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Пинг-понг Empty Re: Пинг-понг

Пишување by Жбафта Вто Јан 20, 2009 1:17 pm

Marej напиша:Многу го бендисувам овој спорт и ногу сум јака во истиот.
Cool
ај ферка прајме?
ама пази не знајш колку сум јака.... Cool
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 30
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Пинг-понг Empty Re: Пинг-понг

Пишување by Кирил Нед Фед 15, 2009 9:22 pm

абе јас со една рака ке ви играм пинг понг ЧД

Кирил
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Пинг-понг Empty Re: Пинг-понг

Пишување by 21 Нед Мај 10, 2009 11:48 am

abe Darko Naneski ke ve naprajr parce more ne se zaebavajte so Darko vo nego imat mn besen zver za ovoj sport aku se razbudit toj zver tesko sekoj so ke go predivikat

21
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 2

Вратете се на почетокот Go down

Пинг-понг Empty Re: Пинг-понг

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот