Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

+4
METALBOY
мирАл
Џајко
grgrgr
8 posters

Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by grgrgr Пет Ное 13, 2009 9:47 pm

...i zapocna da paga vo bezdnata na zaboravot??????????????

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by Џајко Пет Ное 13, 2009 11:08 pm

fuck you
from korun
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by мирАл Вто Ное 17, 2009 12:39 am

Немат некој штрумф да се зачленит да креват врева по темиве
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by METALBOY Вто Ное 17, 2009 5:05 pm

ко јас шо праев? Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Icon_lol
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by Angelic Вто Ное 17, 2009 5:05 pm

па немат нови членови ииии.. таков е форумот напраен - немојш подолги дискусии да напрајш. Одговараш на темата и чао пријатно. и се така натака
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by корун Сре Ное 18, 2009 3:10 pm

Дојде до големо устручавање, па забавата, шегите и сарказмот беа прегазени од голем број филозофии и експертски мислења.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by Marej Пет Ное 20, 2009 10:13 pm

Nemat potreba da se pishit na forumov pochnavme da se razbirame preku telepatija.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by tHeJunKy Чет Дек 17, 2009 12:13 am

Да.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by корун Нед Aвг 01, 2010 6:25 pm

Сега ќе го вратиме во стариот сјај
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by tHeJunKy Чет Ное 04, 2010 12:38 am

Пак ќе требит sunglasses да носиме.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by корун Пет Дек 03, 2010 1:31 am

Ова гргргр ни искоби и пропаднавме.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот