Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Гуми 195 60 15

3 posters

Go down

Гуми 195 60 15 Empty Гуми 195 60 15

Пишување by tHeJunKy Пет Окт 16, 2009 9:21 am

Положифте возачка?
Имате јака кола?
Сакате да ја возите?
Ама немате гуми?
Тогаш сте на вистинското место да ги купите најубајте гуми за саде 50еври, сите четири, комплет(не по парче).

Гуми 195 60 15 9f494598-11a1-4314-ad46-d76a6f6e5f62
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Гуми 195 60 15 Empty Re: Гуми 195 60 15

Пишување by tHeJunKy Чет Окт 22, 2009 3:39 pm

Ај бе купвите ги.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Гуми 195 60 15 Empty Re: Гуми 195 60 15

Пишување by корун Сре Дек 01, 2010 11:28 pm

Јас ги купувам.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Гуми 195 60 15 Empty Re: Гуми 195 60 15

Пишување by Болиглава Сре Дек 01, 2010 11:30 pm

Кој е да го банираме Џанки?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Гуми 195 60 15 Empty Re: Гуми 195 60 15

Пишување by tHeJunKy Чет Дек 16, 2010 8:20 pm

Јас.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Гуми 195 60 15 Empty Re: Гуми 195 60 15

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот