Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шо да стајме на грбот??

+6
tHeJunKy
Болиглава
kojgode
Angelic
корун
Џајко
10 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Шо да стајме на грбот?? - Page 2 Empty Re: Шо да стајме на грбот??

Пишување by tHeJunKy Пон Окт 19, 2009 10:37 pm

Многу знајте да тупите теми, алал да ви е...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Шо да стајме на грбот?? - Page 2 Empty Re: Шо да стајме на грбот??

Пишување by Рокси Пон Окт 19, 2009 10:40 pm

А шо ако се фатиме за врат дали да го ставиме лавот, грифонот или да ја остајме комунистичката ѕвезда (или како и да се викат)?
„Тупењава“ се најреални можни гледишта врз македонскава ситуација, така да... кој к*р се палиме на лавој чим сме овци?
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Шо да стајме на грбот?? - Page 2 Empty Re: Шо да стајме на грбот??

Пишување by tHeJunKy Пон Окт 19, 2009 10:43 pm

Полека бе, не ти реков ТИ ја тупиш темава. На ваква тема не одговарет вакви мислења(не само твоето), ама ај ок нека е....хехе
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Шо да стајме на грбот?? - Page 2 Empty Re: Шо да стајме на грбот??

Пишување by Mary Jane Пон Окт 19, 2009 10:52 pm

Рокси напиша:А шо ако се фатиме за врат дали да го ставиме лавот, грифонот или да ја остајме комунистичката ѕвезда (или како и да се викат)?
„Тупењава“ се најреални можни гледишта врз македонскава ситуација, така да... кој к*р се палиме на лавој чим сме овци?

Од "тупењава" ко шо ги нареквиш ти драга моја, го иаме изгубено секое чувство за патриотизам и на пола пат сме да го загубиме идентитетот.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Шо да стајме на грбот?? - Page 2 Empty Re: Шо да стајме на грбот??

Пишување by Рокси Пон Окт 19, 2009 10:53 pm

Јас не ги нареков тупења, душо. Само цитирав. Whatevah
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Шо да стајме на грбот?? - Page 2 Empty Re: Шо да стајме на грбот??

Пишување by tHeJunKy Пон Окт 19, 2009 11:01 pm

BTW, камо да беше пола пат, лесно ќе беше да се вратиме назад, хехе. Ние и цел пат го имаме поминато, и со една нога имаме пречекорено(немат врска со тупењата овај коментар, хаха)
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Шо да стајме на грбот?? - Page 2 Empty Re: Шо да стајме на грбот??

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот