Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кечап-Мајонез-Сенф?

+8
Punk
корун
Џајко
The Breaking Dawn
METALBOY
katusch
Ane
Angelic
12 posters

Go down

Кечап-Мајонез-Сенф?

Кечап-Мајонез-Сенф? Vote_lcap67%Кечап-Мајонез-Сенф? Vote_rcap 67% 
[ 24 ]
Кечап-Мајонез-Сенф? Vote_lcap17%Кечап-Мајонез-Сенф? Vote_rcap 17% 
[ 6 ]
Кечап-Мајонез-Сенф? Vote_lcap16%Кечап-Мајонез-Сенф? Vote_rcap 16% 
[ 6 ]
 
Општо гласови : 36
Back
 
 

Кечап-Мајонез-Сенф? Empty Кечап-Мајонез-Сенф?

Пишување by Angelic Пон Aвг 31, 2009 4:50 pm

Што јадете најмногу?
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Кечап-Мајонез-Сенф? Empty Re: Кечап-Мајонез-Сенф?

Пишување by Ane Пон Aвг 31, 2009 6:49 pm

Кечап најмногу, мајонез мн ретко а сенф ич!
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Кечап-Мајонез-Сенф? Empty Re: Кечап-Мајонез-Сенф?

Пишување by katusch Пон Aвг 31, 2009 8:11 pm

и јас кечап најмногу, и сенф доста често јадам, а мајонез јок
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Кечап-Мајонез-Сенф? Empty Re: Кечап-Мајонез-Сенф?

Пишување by Angelic Вто Сеп 01, 2009 12:09 am

Јас најмногу си јадам кечап, сенф сакам ама онака сааамо малце. мајонез..брр.. нејќам
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Кечап-Мајонез-Сенф? Empty Re: Кечап-Мајонез-Сенф?

Пишување by METALBOY Вто Сеп 01, 2009 11:51 am

нека се мачкат =)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кечап-Мајонез-Сенф? Empty Re: Кечап-Мајонез-Сенф?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Сеп 05, 2009 4:15 pm

кечап го редам и на то шо требит и на то шо не требит па гласав за кечап Smile
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кечап-Мајонез-Сенф? Empty Re: Кечап-Мајонез-Сенф?

Пишување by Џајко Саб Сеп 05, 2009 9:45 pm

Кечап ептен многу, мајонез некоаш, ноу сенф ет ол.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кечап-Мајонез-Сенф? Empty Re: Кечап-Мајонез-Сенф?

Пишување by корун Сре Сеп 16, 2009 5:42 pm

Кечап рокс мај сокс. Мајонез е грдо, сенф во туна.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кечап-Мајонез-Сенф? Empty Re: Кечап-Мајонез-Сенф?

Пишување by Punk Сре Сеп 16, 2009 7:55 pm

мајонез јадам премногу
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Кечап-Мајонез-Сенф? Empty Re: Кечап-Мајонез-Сенф?

Пишување by мирАл Саб Окт 17, 2009 7:10 pm

И кечап ама мајонез појке
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кечап-Мајонез-Сенф? Empty Re: Кечап-Мајонез-Сенф?

Пишување by RoTkViCa Саб Окт 17, 2009 7:22 pm

Мајонез нигде, кечап сегде, сенф негде !
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кечап-Мајонез-Сенф? Empty Re: Кечап-Мајонез-Сенф?

Пишување by tHeJunKy Вто Окт 20, 2009 2:12 pm

Саде кечуп, и то пикантно љут, зш благион ми е кисел некако.
Мајонес мноогу ретко, сенф ич...и то...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кечап-Мајонез-Сенф? Empty Re: Кечап-Мајонез-Сенф?

Пишување by KaTeRiNcE Вто Окт 20, 2009 2:34 pm

RoTkViCa напиша:Мајонез нигде, кечап сегде, сенф негде !
xaxa истооо Smile
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Кечап-Мајонез-Сенф? Empty Re: Кечап-Мајонез-Сенф?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот