Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Метла или брич?

+2
METALBOY
Четкар
6 posters

Go down

Метла или брич?

Метла или брич? Vote_lcap67%Метла или брич? Vote_rcap 67% 
[ 6 ]
Метла или брич? Vote_lcap33%Метла или брич? Vote_rcap 33% 
[ 3 ]
 
Општо гласови : 9
 
 
Poll closed

Метла или брич? Empty Метла или брич?

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 12:43 am

Шо користите појќе во животов вака, метла или брич? Шо ви прајт поголем мерак, да си метите или да си бричите?
Јас појќе бричам, отколку шо метам. Very Happy
Да ги видам вашите мислења.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 34
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Метла или брич? Empty Re: Метла или брич?

Пишување by METALBOY Пет Aвг 07, 2009 10:10 am

Четкар напиша:Јас појќе бричам, отколку шо метам. Very Happy
се гледат на сликава lol!
јас ретко бричам, ретко метам, ама сепак се одлучив за бричење rabbit
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Метла или брич? Empty Re: Метла или брич?

Пишување by мирАл Пет Aвг 21, 2009 6:46 pm

Јас најубаво метам
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Метла или брич? Empty Re: Метла или брич?

Пишување by Болиглава Пет Aвг 21, 2009 7:59 pm

Јас бучам во глава и метам одвреме навреме.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Метла или брич? Empty Re: Метла или брич?

Пишување by kojgode Пет Aвг 21, 2009 9:10 pm

Јас секогаш метам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Метла или брич? Empty Re: Метла или брич?

Пишување by TONI Саб Aвг 22, 2009 12:53 pm

јас секогаш се дрогирам дур се бричам.Зато одбрав дека метам
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Метла или брич? Empty Re: Метла или брич?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот