Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oмилено овошје/зеленчук?

+7
Ane
RoTkViCa
The Breaking Dawn
kojgode
корун
Болиглава
Наташа
11 posters

Go down

Oмилено овошје/зеленчук? Empty Oмилено овошје/зеленчук?

Пишување by Наташа Пон Јун 22, 2009 5:14 pm

Од овошје.. сакам малини и кајсии најногу.
А од зеленчук, моркови и крастајци.
Вие? tongue
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Oмилено овошје/зеленчук? Empty Re: Oмилено овошје/зеленчук?

Пишување by Болиглава Пон Јун 22, 2009 5:18 pm

Воче: Цреши, кајсии, ананас.
Поврче: Зељки, зелена салата не ми теквит како се викаше правилно и една глајца кромид.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Oмилено овошје/зеленчук? Empty Re: Oмилено овошје/зеленчук?

Пишување by корун Вто Јун 23, 2009 3:54 am

Лимон, малини, банани, кајси(и), и јаболка...
Зелена салата, патлиџан и морков...

Кој не мојт да ги групират во овошје/зеленчук ке му поможам малу покасно...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Oмилено овошје/зеленчук? Empty Re: Oмилено овошје/зеленчук?

Пишување by kojgode Вто Јун 23, 2009 3:34 pm

овоштие: калинки, малини, кај си
зеленчук: крастајчишта и секаква туршија
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Oмилено овошје/зеленчук? Empty Re: Oмилено овошје/зеленчук?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Јун 23, 2009 4:42 pm

овошје - ананас, банани, малини. кајсии, праски
зеленчук - крастајци и моркови
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Oмилено овошје/зеленчук? Empty Re: Oмилено овошје/зеленчук?

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 23, 2009 9:20 pm

овошје: ЈАБОЛКА, банани, цреши, праски, карпуз
зеленчук: патлиџани и крастајци
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Oмилено овошје/зеленчук? Empty Re: Oмилено овошје/зеленчук?

Пишување by Ane Сре Јун 24, 2009 12:41 am

овошје: Јаболчина,карпуууууз Smile малини ,кајси,смокви
зеленчук и немам некој омилен баш...
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Oмилено овошје/зеленчук? Empty Re: Oмилено овошје/зеленчук?

Пишување by Punk Сре Јун 24, 2009 1:27 am

овошје: портокал, лимон, праска, јаболко
зеленчук: патлиџани, крастајци, марула
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Oмилено овошје/зеленчук? Empty Re: Oмилено овошје/зеленчук?

Пишување by Наташа Нед Јун 28, 2009 11:14 pm

Јајт некој брокули овде бе?
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Oмилено овошје/зеленчук? Empty Re: Oмилено овошје/зеленчук?

Пишување by katusch Сре Jул 01, 2009 6:07 pm

овошје - лимон, карпуз, кајсии
зеленчук - морков, крастајци
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Oмилено овошје/зеленчук? Empty Re: Oмилено овошје/зеленчук?

Пишување by katusch Саб Aвг 08, 2009 2:32 pm

и да се надоврзам: тиквички обожавам
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Oмилено овошје/зеленчук? Empty Re: Oмилено овошје/зеленчук?

Пишување by Болиглава Саб Aвг 08, 2009 9:13 pm

Наташа напиша:Јајт некој брокули овде бе?
Јајме ак го видиме Марко семкана некоаш.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Oмилено овошје/зеленчук? Empty Re: Oмилено овошје/зеленчук?

Пишување by Батерфлај Нед Aвг 30, 2009 3:01 am

Сливи,јагоди,цреши,карпус.Зелена салата, патлиџан,крастајца,морковче.
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Oмилено овошје/зеленчук? Empty Re: Oмилено овошје/зеленчук?

Пишување by deyoo Пет Сеп 18, 2009 2:33 pm

Наташа напиша:Јајт некој брокули овде бе?
јас јдам =Д
deyoo
deyoo
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 12
Хоби(работа) : Лоби

Вратете се на почетокот Go down

Oмилено овошје/зеленчук? Empty Re: Oмилено овошје/зеленчук?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот