Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

САНТАНА!!!

+11
Lastojca
nance
Punk
Болиглава
Bleak
Ane
корун
The Breaking Dawn
METALBOY
Jordison
Ivana
15 posters

Go down

САНТАНА!!! Empty САНТАНА!!!

Пишување by Ivana Чет Јун 11, 2009 6:22 pm

какви ставови имате за овој настан, дали планирате да го посетите...? (не требеше можда да ја сместам темава баш овде.. али ај)
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

САНТАНА!!! Empty Re: САНТАНА!!!

Пишување by Jordison Чет Јун 11, 2009 7:30 pm

Идемооооооооо cheers
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

САНТАНА!!! Empty Re: САНТАНА!!!

Пишување by METALBOY Пет Јун 12, 2009 12:29 pm

Ke ojме?, кој идат? scratch
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

САНТАНА!!! Empty Re: САНТАНА!!!

Пишување by The Breaking Dawn Пет Јун 12, 2009 1:05 pm

bounce јас.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

САНТАНА!!! Empty Re: САНТАНА!!!

Пишување by корун Пет Јун 12, 2009 5:12 pm

и јас bounce
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

САНТАНА!!! Empty Re: САНТАНА!!!

Пишување by Ane Пет Јун 12, 2009 5:52 pm

Јас планирам ама незнам ке видиме планирав Ивана со тебе ама ти немат тогаш да си тука bounce Crying or Very sad
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

САНТАНА!!! Empty Re: САНТАНА!!!

Пишување by Bleak Пет Јун 12, 2009 7:21 pm

Ќе одам ваљда и јас... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

САНТАНА!!! Empty Re: САНТАНА!!!

Пишување by Болиглава Пет Јун 12, 2009 7:45 pm

Јас најубо ама ќе одам.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

САНТАНА!!! Empty Re: САНТАНА!!!

Пишување by Ivana Саб Јун 13, 2009 10:25 am

Јас имаф одличен план да одам и да се откачам нешо слично ко на лени ама за жал, до негде и за среќа ми се сруши планот, и терминот ми се поклопи со патувањето надвор од македонијава.... Sad Smile
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

САНТАНА!!! Empty Re: САНТАНА!!!

Пишување by Punk Саб Јун 13, 2009 1:14 pm

одимееееее
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

САНТАНА!!! Empty Re: САНТАНА!!!

Пишување by nance Саб Јун 13, 2009 3:34 pm

Секако!
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

САНТАНА!!! Empty Re: САНТАНА!!!

Пишување by Lastojca Саб Јун 13, 2009 10:04 pm

сакам да одам ама ..не знам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

САНТАНА!!! Empty Re: САНТАНА!!!

Пишување by kojgode Пон Јун 15, 2009 5:25 pm

Jaс знам дека ќе одам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

САНТАНА!!! Empty Re: САНТАНА!!!

Пишување by Marej Вто Јун 16, 2009 4:32 pm

I jas
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

САНТАНА!!! Empty Re: САНТАНА!!!

Пишување by pankerishte Чет Јун 18, 2009 8:20 pm

кратко и јасно не
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

САНТАНА!!! Empty Re: САНТАНА!!!

Пишување by Рокси Чет Јун 18, 2009 8:43 pm

Не.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

САНТАНА!!! Empty Re: САНТАНА!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот