Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како знаете дека сте вљубени?

+8
комшивка
METALBOY
Marej
Odyssey
kojgode
Bleak
The Breaking Dawn
Angelic
12 posters

Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by Angelic Вто Јун 02, 2009 11:38 pm

Прашањето е јасно. I love you
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by Angelic Сре Јун 03, 2009 12:00 am

Само сум насмеана,
место не ме држит,
вриштам од време на време од радост,
пеам, ги гушкам сите,
замислена сум...
абе лееееетаааааам!!!!! I love you
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by The Breaking Dawn Сре Јун 03, 2009 12:05 am

како се понашаме ко ќе сме вљубени или како знајме?Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by Angelic Сре Јун 03, 2009 12:06 am

како знаете Wink И не е на одмет да кажите како се однесувате.. поврзано е Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by Bleak Сре Јун 03, 2009 5:07 pm

Како знам? то ми се десило неколку пати досеа ... иначе најчесто свиѓам некоја а и помалце ми е страв да се впуштам туку така зш едноставно те кршит то. Заљубен си а ќе те заебит...

Иначе сум ногу хепи тогаш се зезам со сите гушкање ау... ама во последно време сум хепи и без да сум заљубен...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Јун 04, 2009 12:04 am

јас целата сум збуната и многу срамежлива. и се губам на моменти.
и среќна Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by kojgode Чет Јун 04, 2009 1:35 am

Македонски добивам 4ка.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by Odyssey Чет Јун 04, 2009 9:11 am

хахаха
јас касно дознавам
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by Marej Чет Јун 04, 2009 12:49 pm

Одвај чекам да го видам и не сум слободна покрај него. Обично некој ко ќе го глеам само ко другар ногу излеат ко да му „се пуштам“, а уствари ко ќе сум ептен затрескана во некој неможам да мрднам покрај него. Smile
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by METALBOY Чет Јун 04, 2009 1:08 pm

посебни, јаки, неопишливи чувства, кои ми попречуваат да размислувам за нешо друго, а да, добивам тахикардија (покачен пулс) Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by Angelic Чет Јун 04, 2009 5:43 pm

kojgode напиша:Македонски добивам 4ка.

haha ова се поштоват Razz Wink
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by комшивка Чет Јун 04, 2009 7:22 pm

Marej напиша:Одвај чекам да го видам и не сум слободна покрај него. Обично некој ко ќе го глеам само ко другар ногу излеат ко да му „се пуштам“, а уствари ко ќе сум ептен затрескана во некој неможам да мрднам покрај него. Smile

да речиме исто Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by RoTkViCa Чет Јун 04, 2009 8:22 pm

ги тресам нозеве, ми чукат срцево ко ненормално и ми се мочат ко ќе сум до него аххаа
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by rihanna Чет Јун 04, 2009 9:17 pm

значи како знаеме дека сме вљубени confused целата се тресам, неможам ништо да му речам,(ни здраво) од време навреме гледам во него, вриштам, се смеам многу, ко ќе е до мене стомаков ми се превртвит и ред многу други работи.... I love you Very Happy
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by Angelic Чет Јун 04, 2009 9:20 pm

+ јас обавезно стресвам некоја зелена пред него Embarassed
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Јун 05, 2009 1:18 pm

и јас исто. па зато не зборвам мн. мн чутам ко ќе ми се свиѓат некој.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by *UnIqUe* Вто Јун 30, 2009 4:16 pm

Не знајме Neutral


Bleak напиша:Како знам? то ми се десило неколку пати досеа ... иначе најчесто свиѓам некоја а и помалце ми е страв да се впуштам туку така зш едноставно те кршит то. Заљубен си а ќе те заебит...

Иначе сум ногу хепи тогаш се зезам со сите гушкање ау... ама во последно време сум хепи и без да сум заљубен...

хаха не се баш неколку.... ама бар си кажа Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by kojgode Вто Јун 30, 2009 4:20 pm

По куси ркај на -20 можам да седам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Окт 19, 2009 9:08 pm

1 сат ко 1 минута ми е.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by kojgode Пон Окт 19, 2009 9:12 pm

2 сати ко 2 минути ми се.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by dancing_girl Вто Окт 20, 2009 6:46 pm

3 сати ко 3 минути ми се.

dancing_girl
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 7

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Окт 20, 2009 7:05 pm

ај ве молам уш некој нек напишит 4 сати ко 4 минути ми се да имат смисла.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Како знаете дека сте вљубени? Empty Re: Како знаете дека сте вљубени?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот