Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој е најгрд?

+14
TONI
Рокси
Ane
Ivana
Џими
Lastojca
KaTeRiNcE
Angelic
kojgode
Џајко
Mary Jane
Gallowsraven
sokol
grgrgr
18 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Кој е најгрд? Empty Кој е најгрд?

Пишување by grgrgr Саб Апр 25, 2009 8:05 pm

Прашањето е лесно и едноставно...повелете искажете се

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by sokol Саб Апр 25, 2009 8:15 pm

јас мислам Џајко дека е :D
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by grgrgr Саб Апр 25, 2009 8:19 pm

се согласувам со соколовото мислење

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by Gallowsraven Саб Апр 25, 2009 8:31 pm

Гоце Арнаудов.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by Mary Jane Саб Апр 25, 2009 8:40 pm

Susan Boyle.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by Џајко Саб Апр 25, 2009 8:40 pm

Јас се согласуласувам со мислењето на гргргр (што е скратеница од грда грда грда)
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by kojgode Саб Апр 25, 2009 8:40 pm

Барбара Стрејсенд
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by grgrgr Саб Апр 25, 2009 8:42 pm

Џајко напиша:Јас се согласуласувам со мислењето на гргргр (што е скратеница од грда грда грда)
hhahaahah

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by Angelic Саб Апр 25, 2009 8:57 pm

e Џајко ве закопа Razz
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by KaTeRiNcE Саб Апр 25, 2009 9:03 pm

елвир мекич
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by Angelic Саб Апр 25, 2009 9:10 pm

парис хилтон и сестра и
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by Lastojca Саб Апр 25, 2009 9:11 pm

KaTeRiNcE напиша:елвир мекич

дефинитивно
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by Џими Нед Апр 26, 2009 1:07 am

Џајко напиша:Јас се согласуласувам со мислењето на гргргр (што е скратеница од грда грда грда)
Најдоброто закопвење шо го иам прочитано на форумов.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by Ivana Нед Апр 26, 2009 1:30 am

парис хилтон не да е грда, одвратна е , елвир мекич, мустафа и марин мхха
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by Ane Нед Апр 26, 2009 2:08 am

KaTeRiNcE напиша:елвир мекич
знајш со Кате? во право си незнам како мозев порано толку да збесвам по него :S
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by sokol Нед Апр 26, 2009 11:45 am

овај Џајко колку шо бил грд толку и снаодлив е :D
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by KaTeRiNcE Нед Апр 26, 2009 12:07 pm

Ane напиша:
KaTeRiNcE напиша:елвир мекич
знајш со Кате? во право си незнам како мозев порано толку да збесвам по него :S
ко прасуле е во фацана хахаха
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by Рокси Нед Апр 26, 2009 12:39 pm

Пејачон од twisted sister

Кој е најгрд? Twisted-sister

Laughing lol!
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by TONI Нед Апр 26, 2009 2:02 pm

^готово..свршавам
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by Наташа Пон Апр 27, 2009 3:02 pm

Aре... не е ко за во мода и убајна темава?
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by METALBOY Пон Апр 27, 2009 3:04 pm

Наташа напиша:Aре... не е ко за во мода и убајна темава?
jeт Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by Наташа Пон Апр 27, 2009 3:13 pm

Префрлена, извинете за офтопиците.
Ево онтопик нешо.

Кој е најгрд? Ugly-1

Хеј секси! Embarassed
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by Bleak Пон Апр 27, 2009 4:53 pm

sokol напиша:овај Џајко колку шо бил грд толку и снаодлив е :D

Е ова е веќе закопвење на место... Laughing Laughing

Ептен грдотија според мене... Amy Winehouse... Koлку шо и е грдо имево и колку шо се дроговат толку е и грда... 3 во 1 ф паковање... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by Рокси Пон Апр 27, 2009 6:44 pm

ама типкана е преfuckin' талентирана! барем јас ја обожавам неј3ината појава
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by Bleak Вто Апр 28, 2009 8:40 am

За то си во право Рокси ама ме иритират некако со нејзиноно понашање...

Иначе Јас сум Најгрд... Very HappyVery HappyVery Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој е најгрд? Empty Re: Кој е најгрд?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот