Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Прв бакнеж?

+15
malina
Angelic
pankerishte
Ivana
комшивка
REGINA
Lastojca
The Breaking Dawn
Odyssey
Џими
Џајко
Marej
RoTkViCa
kojgode
Болиглава
19 posters

Go down

Прв бакнеж? Empty Прв бакнеж?

Пишување by Болиглава Чет Апр 16, 2009 2:34 pm

Дали се сеќавате воопшто? Каков беше, влажен, сув, смрдлив, убав, неубав? М?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by kojgode Чет Апр 16, 2009 2:35 pm

M беше.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 16, 2009 3:21 pm

^ хахаха....

првиот бакнеж.....го памтам.....тогаш ми беше мн чуден, пред тоа очекував нешто...невидено хаха...нешто прекрасно, не знам ни сама што очекував....но добив нешто лигаво што не знаев да го опишам....следните неколку мин се помислив како беше и сватив дека веднаш сакам ДРУГ !!! т.е. нов Very Happy


Последната промена е направена од RoTkViCa на Чет Апр 16, 2009 3:38 pm. Мислењето е променето 1 пати
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by Marej Чет Апр 16, 2009 3:32 pm

Лигав, ненадеен, нишо посебно зш беше еднуш тоаш со него и никогаш појќе.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by Џајко Чет Апр 16, 2009 4:40 pm

Едноставен, глуп до негде и не мн лигав :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by Џими Чет Апр 16, 2009 6:09 pm

Убав беше бе.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by Болиглава Чет Апр 16, 2009 6:10 pm

Убав беше и мојот, нишо посебно, ама топ за прв пат.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by Odyssey Чет Апр 16, 2009 7:32 pm

Секогаш првиот е најубав.... незнам зш....
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Апр 16, 2009 7:46 pm

мн неочекуван некако и чудно и колку и да беше убо и место и се, расипав секаков филинг зш почнав на средина хистерично да се смеам. bom tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by Lastojca Чет Апр 16, 2009 7:49 pm

хаха..леле..па убав беше ко за прв пат..јас не знаев ни дека ќе дојт во моментот..ама беше убав не беше лигав ама мирисаше на цигари..
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by REGINA Чет Апр 16, 2009 9:00 pm

со еден збор опишан првиот бакнеж - совршен.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by комшивка Чет Апр 16, 2009 10:46 pm

мене многу убав ми беше. ама не и вториот... Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by Ivana Пет Апр 17, 2009 6:31 pm

хахаха ... па.... солиден
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by pankerishte Саб Апр 18, 2009 2:48 am

Влажен,Нападен,Здив на Цигари....хахаххаха...јако беше...
После то зависен станав од тоа Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by Angelic Саб Апр 18, 2009 4:01 am

ау чуден - т.е. мене ми беше чудно воопшто се! . ама убав.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by malina Саб Апр 18, 2009 6:37 pm

НИШТО ПОСЕБНО
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by корун Нед Апр 19, 2009 2:25 am

malina напиша:НИШТО ПОСЕБНО

(марина стајл)
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by Ane Нед Апр 19, 2009 1:17 pm

чуден! сигурно зш ми беше првпат Smile
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by blesava008 Нед Апр 19, 2009 2:19 pm

беше малце чуден признавам... ама после беше преубо Smile
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by KaTeRiNcE Сре Апр 22, 2009 12:40 pm

хмм...првиот...нишо посебно, можда зш не беше со правиот шо знам...ама некој друг поќе ми значит од првиот...дури и на моменти си викам зш мораше да се десит тој првиот,мислам дек не со него фала богу дек морат да имат прв пат.
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by Џими Сре Апр 22, 2009 3:25 pm

Мојот прв беше ради реда, зато не беше нишо посебно...
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by Angelic Сре Апр 22, 2009 3:28 pm

мооре машкиии .. ради реда а? да се видит само шо е то а? хаха clown
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Прв бакнеж? Empty Re: Прв бакнеж?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот