Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПМПГ - Поранешна македонска провинција Грција

+12
комшивка
МаКсач
Фазлија
L S D
mitan
malina
pankerishte
psycho
Gangi
sokol
kojgode
Mary Jane
16 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

ПМПГ - Поранешна македонска провинција Грција - Page 2 Empty Re: ПМПГ - Поранешна македонска провинција Грција

Пишување by METALBOY Пет Мар 20, 2009 9:52 pm

СМРТ ЗА НЕПРИЈАТЕЛОТ!!! What a Face
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

ПМПГ - Поранешна македонска провинција Грција - Page 2 Empty Re: ПМПГ - Поранешна македонска провинција Грција

Пишување by Bleak Вто Мар 24, 2009 1:31 pm

Фазлија напиша:Се расправале Грк и Италијанец.
Гркот велит: Ние ја имаме Аина
Италијанецот: Ние го имаме Рим
Гркот: Ние го имаме акропол
Италијанецот: Ние го имаме колосеумот
Гркот:ам...........ние го измислифне сексот
Италијанецот: Се слагам......ама ние први ги воведифне жените

Vicof so Grk i Makedonec e... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

ПМПГ - Поранешна македонска провинција Грција - Page 2 Empty Re: ПМПГ - Поранешна македонска провинција Грција

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 1:23 am

пиштолот за овие!
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 34
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

ПМПГ - Поранешна македонска провинција Грција - Page 2 Empty Re: ПМПГ - Поранешна македонска провинција Грција

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот