Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што јадевте за ручек?

+29
Болиглава
Ane
Angelic
PhiLL * E
Marej
Jordison
Ivana
hollow
zzz
misticnata
Infected
blesava008
Golub-Samoubica
Џајко
мирАл
REGINA
Bleak
Mary Jane
fairy
Obibos
RoTkViCa
METALBOY
корун
kojgode
Lastojca
noviot
The Breaking Dawn
malina
Џими
33 posters

Страна 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by Lastojca Сре Мар 25, 2009 6:37 pm

некое чофте најдов в кујна и салати праев пустина нишо немат во кукава за јадење
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by Golub-Samoubica Сре Мар 25, 2009 7:41 pm

Карпус со сирење
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by METALBOY Сре Мар 25, 2009 9:25 pm

Пакетче соленки
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by Mary Jane Чет Мар 26, 2009 1:41 am

Мусака.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by Bleak Чет Мар 26, 2009 2:52 am

Mary Jane напиша:
kojgode напиша:Полнети пиперки. Празнети поточно зш пиперкине не ги јадам само месоно го тргам.

А кој ги јајт и пиперките? И јас ич не ги сакам, месото солено, тие благи, неубо е измешано.

Јас бе... Very Happy обожавам... ко ќе му влезам... Very Happy 5-6 за ручек пљас.... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by Џими Чет Мар 26, 2009 1:49 pm

Пилешки стек.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 2:07 pm

леле, пак ке останам гладен, ме мрзи да јадам, можда една недела не сум ручан
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by Lastojca Чет Мар 26, 2009 9:38 pm

денес ручав смоки зелени од кои полојната еми ми ги изеде
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by kojgode Чет Мар 26, 2009 9:38 pm

Некоја риба пржена, похована или шознам јас. Битно риба беше со орис.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by Mary Jane Чет Мар 26, 2009 11:49 pm

Палачинки.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мар 26, 2009 11:54 pm

копмир салата шо ми ја напрај сестра ми и за чудо уште сум жива и здрава.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by blesava008 Пет Мар 27, 2009 1:07 am

хммм.... за ручек јадев ориз со пилешко Smile
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by мирАл Пет Мар 27, 2009 5:38 pm

Леб Neutral
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by Lastojca Пет Мар 27, 2009 5:48 pm

сирење ручав
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 27, 2009 6:24 pm

зелка салата Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by kojgode Пет Мар 27, 2009 7:57 pm

Неам ручано ништо уште, само еден ѓеврек сум јаден и кј Џајко домачица трескав.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by METALBOY Пет Мар 27, 2009 10:03 pm

Јас пак по старо, нишо не сум јаден и за чудо не ми се јајт Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 27, 2009 10:42 pm

kojgode напиша:Неам ручано ништо уште, само еден ѓеврек сум јаден и кј Џајко домачица трескав.


и јас јадев вечерва домачица....поубо немат....5 пакети можам да изеам Like a Star @ heaven
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by Mary Jane Саб Мар 28, 2009 2:24 am

Спанаќ.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мар 28, 2009 7:00 pm

хамбургер.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by Infected Саб Мар 28, 2009 7:22 pm

Кременадли
ЉАМММ ЧД
Infected
Infected
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 40

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by blesava008 Саб Мар 28, 2009 7:24 pm

тост
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by METALBOY Нед Мар 29, 2009 8:10 pm

Е денес ручав и то двапати еднуш јадов домашно напраено пире и шницла, а вториот пат јадов спанаќ-салата со копанчиња.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by kojgode Нед Мар 29, 2009 8:43 pm

Пилечи увијачи со пире.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by fairy Нед Мар 29, 2009 8:58 pm

риба и ориз :D
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? - Page 2 Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот