Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што јадевте за ручек?

+29
Болиглава
Ane
Angelic
PhiLL * E
Marej
Jordison
Ivana
hollow
zzz
misticnata
Infected
blesava008
Golub-Samoubica
Џајко
мирАл
REGINA
Bleak
Mary Jane
fairy
Obibos
RoTkViCa
METALBOY
корун
kojgode
Lastojca
noviot
The Breaking Dawn
malina
Џими
33 posters

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Што јадевте за ручек? Empty Што јадевте за ручек?

Пишување by Џими Пон Мар 23, 2009 10:25 pm

Кокошка печена со варени компири...
Гледам многу најадени форумџии имат, си реков да кажит некој шо јадеше денес, мојт убав предлог да излезит од тука.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by malina Пон Мар 23, 2009 10:31 pm

Јадев сармииииииииии и сакам уште ама немат Што јадевте за ручек? Icon_sad
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 23, 2009 10:32 pm

виршли и копмири хаха
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by noviot Пон Мар 23, 2009 10:40 pm

Шпагети со сос и кашкавал
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by Lastojca Пон Мар 23, 2009 10:42 pm

две визитарски колачиња шо ги донесе виктор баланс
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by kojgode Пон Мар 23, 2009 10:51 pm

noviot напиша:Шпагети со сос и кашкавал
Со сирење не со кашкавал.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by корун Пон Мар 23, 2009 10:57 pm

Боранија
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by METALBOY Пон Мар 23, 2009 11:02 pm

го скокнав ко и секогаш
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by RoTkViCa Пон Мар 23, 2009 11:35 pm

лелеле на пица бев.....ми се повраќат уштееее Mad Mad Mad Mad Mad
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by Obibos Пон Мар 23, 2009 11:37 pm

Форнети ручав
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by fairy Пон Мар 23, 2009 11:44 pm

пире и пилешко cheers
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by Mary Jane Пон Мар 23, 2009 11:47 pm

Obibos напиша:Форнети ручав

После те стегна стомак од еден ѕид тесто? Зш таков осеќај се појавуват од ко ќе ги изедиш.

Јас јадев пилешко со ориз, зелена салата и толку...
А после на голем одмор му привлегов на пакетче Плазма чоколадна и знам дека нема да пораснам.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 24, 2009 12:00 am

денеска...околу 15 часот.....многу пилиња го загубија својот живот....но засекогаш ќе ги паметат тие што ги ручале хахахаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by Bleak Вто Мар 24, 2009 12:15 pm

^ Хаха... Very Happy Иначе јас ручаф... сарми.... Very Happy пред да одам нашкола едно 5-6 мислам... па нашкола на двата одмори јадеф ко волк беф гладен... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 12:23 pm

малце рано е сега за ручек, ама пак изгледа ко чера ке поминам (безништо, чудисе после од шо ме болит стомаков) cyclops
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by Mary Jane Сре Мар 25, 2009 12:30 am

Макарони со прелив од печурки. Обожавам...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by kojgode Сре Мар 25, 2009 12:34 am

Полнети пиперки. Празнети поточно зш пиперкине не ги јадам само месоно го тргам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by Mary Jane Сре Мар 25, 2009 12:35 am

kojgode напиша:Полнети пиперки. Празнети поточно зш пиперкине не ги јадам само месоно го тргам.

А кој ги јајт и пиперките? И јас ич не ги сакам, месото солено, тие благи, неубо е измешано.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by REGINA Сре Мар 25, 2009 12:42 am

ориз и стек. сосила.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by корун Сре Мар 25, 2009 12:44 am

Јас соси пиперки ги јадам, само кечап ак иам. Иначе да ви се пофаљам денес јадев пилешко и спанак покасно.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by мирАл Сре Мар 25, 2009 4:27 pm

Двопек Razz

(пази дан се прејајш) хаха
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by kojgode Сре Мар 25, 2009 4:28 pm

Мусака.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by Џајко Сре Мар 25, 2009 4:54 pm

Манџа
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by REGINA Сре Мар 25, 2009 5:01 pm

пица.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by The Breaking Dawn Сре Мар 25, 2009 5:57 pm

макарони.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што јадевте за ручек? Empty Re: Што јадевте за ручек?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот