Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Позадини за десктоп

4 posters

Go down

Позадини за десктоп Empty Позадини за десктоп

Пишување by Џајко Чет Мар 12, 2009 12:52 pm

Интересна страна со фотографии и слики со голема резолуција.

http://interfacelift.com/wallpaper_beta/downloads/date/any/
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Позадини за десктоп Empty Re: Позадини за десктоп

Пишување by Lastojca Чет Мар 12, 2009 12:58 pm

www.pozadini.com јас се заљубив во овие
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Позадини за десктоп Empty Re: Позадини за десктоп

Пишување by корун Чет Мар 12, 2009 9:25 pm

Lastojca напиша:www.pozadini.com јас се заљубив во овие

Ногу јаки, махери се значит.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Позадини за десктоп Empty Re: Позадини за десктоп

Пишување by *Rhythm Divine* Вто Мар 17, 2009 1:13 pm

Позадини за десктоп Black6v
мојата најомилена..
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Позадини за десктоп Empty Re: Позадини за десктоп

Пишување by Lastojca Сре Мар 18, 2009 2:43 pm

корун напиша:
Lastojca напиша:www.pozadini.com јас се заљубив во овие

Ногу јаки, махери се значит.

кажи ептен.. Very Happy
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Позадини за десктоп Empty Re: Позадини за десктоп

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот