Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Гнометрис.

+7
мирАл
mitan
Mary Jane
Bleak
Golub-Samoubica
Болиглава
kojgode
11 posters

Go down

Гнометрис. Empty Гнометрис.

Пишување by kojgode Сре Фед 18, 2009 9:58 pm

Искажете го својот рекорд во оваа игра мојот е 17800000 одприлика. Денес слушнав дека тетрисот ги смирувал луѓето. Но од досегашното искуство не мислам дека е така бидејќи малку и фали на клупата за да ја скршам ко ќе стегнам спаце по грешка.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Гнометрис. Empty Re: Гнометрис.

Пишување by Болиглава Сре Фед 18, 2009 10:00 pm

Мене рекорд ми е 17.500.000.

Иначе денес Гељо го собори рекордот во шеска на последните 2 редици, 22.500.000.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Гнометрис. Empty Re: Гнометрис.

Пишување by Golub-Samoubica Сре Фед 18, 2009 10:54 pm

kojgode напиша:Искажете го својот рекорд во оваа игра мојот е 17800000 одприлика. Денес слушнав дека тетрисот ги смирувал луѓето. Но од досегашното искуство не мислам дека е така бидејќи малку и фали на клупата за да ја скршам ко ќе стегнам спаце по грешка.

Или јас намерно да ти стегнам 3-4 пати?
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Гнометрис. Empty Re: Гнометрис.

Пишување by Bleak Сре Фед 18, 2009 11:50 pm

хммм
24.800.674 Cool
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Гнометрис. Empty Re: Гнометрис.

Пишување by Mary Jane Чет Фед 19, 2009 12:16 am

Јас немам толку голем рекорд, ама многу ми недостасува играваSad
Сакам Линукс пак!
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Гнометрис. Empty Re: Гнометрис.

Пишување by kojgode Чет Фед 19, 2009 5:47 pm

19.800.000 денес.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Гнометрис. Empty Re: Гнометрис.

Пишување by Болиглава Чет Фед 19, 2009 5:55 pm

21.100.000
Cool
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Гнометрис. Empty Re: Гнометрис.

Пишување by mitan Чет Фед 19, 2009 6:01 pm

преска си имав 17 мињони и долу си бев...ама пошо имат мн напорни деца во класон нисто не напрајв@ болиглава мојт да го потврдит ова...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Гнометрис. Empty Re: Гнометрис.

Пишување by Болиглава Чет Фед 19, 2009 6:49 pm

mitan напиша:преска си имав 17 мињони и долу си бев...ама пошо имат мн напорни деца во класон нисто не напрајв@ болиглава мојт да го потврдит ова...
Каблето кај е море... каблето. Laughing Laughing
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Гнометрис. Empty Re: Гнометрис.

Пишување by мирАл Пет Фед 20, 2009 6:46 pm

Глупо ми е со читој! Без читој праев 80 000. А еден другар без чит напрај 160 000, напрај тетрис и исчисти све и му даде
100 000. А со читој 21 000 000
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Гнометрис. Empty Re: Гнометрис.

Пишување by Madnes Пон Мар 02, 2009 9:52 pm

Ej ej ej dur sedev na posleda klupa na sekoj cas igrav i ne da se falam ama skoro sekoj tetris me e nad 20 000 000 a rekord imam 27 000 000

Madnes
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 2

Вратете се на почетокот Go down

Гнометрис. Empty Re: Гнометрис.

Пишување by Master Вто Мар 03, 2009 1:21 am

Madnes напиша:Ej ej ej dur sedev na posleda klupa na sekoj cas igrav i ne da se falam ama skoro sekoj tetris me e nad 20 000 000 a rekord imam 27 000 000

Не можам да те замислам кај шо играш, колку шо сум информирана ја користиш својата клупа само за спиење...... Razz

Јас имам 12 300 560 напраено......ама со чит Razz Razz Razz
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Гнометрис. Empty Re: Гнометрис.

Пишување by REGINA Вто Мар 03, 2009 1:35 am

абе ова е за сиве шо имате над 20 *** *** . добро бе, не ви е здосадена играва? Very Happy нервоза ме фаќат кога и да седнам да ја играм. Нашкола ојте за тетрисон? Very Happy најте барем нешо поинтересно
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Гнометрис. Empty Re: Гнометрис.

Пишување by folder Вто Мар 03, 2009 12:30 pm

Јас напрајв 17 миљони ама кичов ми играше до 14 хеахех
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Гнометрис. Empty Re: Гнометрис.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот