Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кои јадења ве тераат на прдење ?

+10
TONI
Obibos
noviot
kojgode
Болиглава
hollow
Наташа
tHeJunKy
Jordison
PhiLL * E
14 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? - Page 2 Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 16, 2009 9:40 pm

Bleak напиша:Па од комад со праз идат едно прдење милина... рифон од мастер оф папитс да го отсвириш... и терци башка ... Laughing

ај ќе донесам некогаш комад кај тебе, и дај да одбериме пет-шеснаес песни да не се трошиме за џабе Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? - Page 2 Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by Bleak Пон Фед 16, 2009 9:44 pm

tHeJunKy напиша:
Bleak напиша:Па од комад со праз идат едно прдење милина... рифон од мастер оф папитс да го отсвириш... и терци башка ... Laughing

ај ќе донесам некогаш комад кај тебе, и дај да одбериме пет-шеснаес песни да не се трошиме за џабе Very Happy

со праз ама обавезно Cool
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? - Page 2 Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 16, 2009 9:47 pm

Bleak напиша:
tHeJunKy напиша:
Bleak напиша:Па од комад со праз идат едно прдење милина... рифон од мастер оф папитс да го отсвириш... и терци башка ... Laughing

ај ќе донесам некогаш комад кај тебе, и дај да одбериме пет-шеснаес песни да не се трошиме за џабе Very Happy

со праз ама обавезно Cool

да да, па само таков јадам Very Happy Razz

башка баба најубав комад прајт, ехеее цела дискографија ќе мојме да “исфириме“
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? - Page 2 Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by Bleak Пон Фед 16, 2009 10:12 pm

tHeJunKy напиша:
Bleak напиша:
tHeJunKy напиша:
Bleak напиша:Па од комад со праз идат едно прдење милина... рифон од мастер оф папитс да го отсвириш... и терци башка ... Laughing

ај ќе донесам некогаш комад кај тебе, и дај да одбериме пет-шеснаес песни да не се трошиме за џабе Very Happy

со праз ама обавезно Cool

да да, па само таков јадам Very Happy Razz

башка баба најубав комад прајт, ехеее цела дискографија ќе мојме да “исфириме“

е баба пубаф прајт afro
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? - Page 2 Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by lost girl Пон Фед 16, 2009 10:22 pm

do junky i bleak-viknete me na svirka ondak ...interesno ke e ali po4ekajte gas maska da si nabavam prvo hahahah Very Happy
lost girl
lost girl
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 49

http://www.myspace.com/monikathefreak

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? - Page 2 Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by FalcoN eYe Пон Фед 23, 2009 1:07 am

tHeJunKy напиша:
noviot напиша:варени јужноафрикански желки

аууу брат, имам пробано такви, многу се јаки Very Happy

а дали имаш пробано печен северноантарктички гуштер?
...
...
...
...
...
...
...свашта Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ах бе да си ги јајте ушите ме изнасмеавте Laughing Laughing Laughing lol!баш би сакал да пробам...
иначе најчесто прдам од грав и зелка Very Happy
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? - Page 2 Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот