Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кои јадења ве тераат на прдење ?

+10
TONI
Obibos
noviot
kojgode
Болиглава
hollow
Наташа
tHeJunKy
Jordison
PhiLL * E
14 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by PhiLL * E Пон Фед 16, 2009 2:28 am

Кои јадења ве тераат на прдење или во од Господ даден благословот, тоалетот ?
Колку ролни хартија трошите на кое јадење?

Ја на пример најмузикален ден ми е петок оти тогаш јадам гравче тавче и се убивам од прдење...

Споделете искуства, муабети што сте чуле или како било... ај баш да видам на што гориво ви работи организмот!?
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by Jordison Пон Фед 16, 2009 1:06 pm

Ednas jadev Skopje hamburger od 7mica.. neznaese so zborvit ovaj od pozadi :D
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 16, 2009 2:58 pm

грав, и nuts Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by Наташа Пон Фед 16, 2009 3:00 pm

аку да ви ја фрљам темава во црната дупка?
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 16, 2009 3:04 pm

Наташа напиша:аку да ви ја фрљам темава во црната дупка?

не!
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by hollow Пон Фед 16, 2009 3:06 pm

Како главен експерт на оваа тема и најголема гнаса на форумов чекам коментар од Нанче
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by Наташа Пон Фед 16, 2009 3:07 pm

tHeJunKy напиша:
Наташа напиша:аку да ви ја фрљам темава во црната дупка?

не!
не ми се дери бе море Suspect
ај уш два дена ја оставам зш сум во емо-муд, башка грозна е.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by Болиглава Пон Фед 16, 2009 3:10 pm

Изгледа Нанче јајт фортоми чим онака мирисаше во шаторон.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by kojgode Пон Фед 16, 2009 3:20 pm

Зељки и фортоми. Како и ена колиа и ена финта.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by noviot Пон Фед 16, 2009 3:35 pm

шо се фортоми бе?
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by Obibos Пон Фед 16, 2009 3:43 pm

Pizza stelato:D
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by kojgode Пон Фед 16, 2009 3:51 pm

noviot напиша:шо се фортоми бе?
Фортома море. Јаже нешто такво. Ф'ртомче.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by noviot Пон Фед 16, 2009 3:55 pm

kojgode напиша:
noviot напиша:шо се фортоми бе?
Фортома море. Јаже нешто такво. Ф'ртомче.
и то јадење е бе? јас си реков нешо од јадењава го викате фортома Very Happy
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 16, 2009 3:57 pm

Наташа напиша:
tHeJunKy напиша:
Наташа напиша:аку да ви ја фрљам темава во црната дупка?

не!
не ми се дери бе море Suspect
ај уш два дена ја оставам зш сум во емо-муд, башка грозна е.

не се дерам бе Very Happy иначе навикнат сум од мојот стариот форум мораше најмалце 3 characters(букви точки оваона) да напишиш за да мојш да пратиш пост Very Happy

и чудно ми е нешо...ништо не сум јаден а се турив од прдење Razz Razz Very Happy Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by noviot Пон Фед 16, 2009 5:15 pm

варени јужноафрикански желки
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 16, 2009 5:16 pm

noviot напиша:варени јужноафрикански желки

аууу брат, имам пробано такви, многу се јаки Very Happy

а дали имаш пробано печен северноантарктички гуштер?
...
...
...
...
...
...
...свашта Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by PhiLL * E Пон Фед 16, 2009 5:17 pm

не ми ја бришите темава ми треба за едно истражување податоциве...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 16, 2009 5:20 pm

PhiLL * E напиша:не ми ја бришите темава ми треба за едно истражување податоциве...

епа брат земи го најпрдливиот член и на него напрај неколку лабараториски тестој, ако е такво истражувањето Very Happy
а какво е? Very Happy Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by TONI Пон Фед 16, 2009 6:09 pm

Од грав,варени јајца поќе ак изедам(тивко,но убиваVery Happy )
Абе јас имам прднато во Цис-интонациски.
И нешо се чудам...абе овие жениве прдат или само тушкаат пред нас шо никојпат не мојме да ги сумиме? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by PhiLL * E Пон Фед 16, 2009 6:36 pm

на нет барав нешто за тоа колку просечно човек прди на ден ...
дојдов до сознание дека 14 пати на ден го загадуваме просторов околу нас...
а тоа за женските... видов дека од тие просечни 14 пати ... женските во најновите истражувања покажуваат покачување од 14 на 15 пати ... а тоа дали го праат пред нас или зад нас или кај било ...
некој ден ќе се осети Smile
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 16, 2009 7:37 pm

TONI напиша:Од грав,варени јајца поќе ак изедам(тивко,но убиваVery Happy )
Абе јас имам прднато во Цис-интонациски.
И нешо се чудам...абе овие жениве прдат или само тушкаат пред нас шо никојпат не мојме да ги сумиме? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

со блажо заедно во терца имаме прдено хахахаха
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by misticnata Пон Фед 16, 2009 7:39 pm

tHeJunKy напиша:
TONI напиша:Од грав,варени јајца поќе ак изедам(тивко,но убиваVery Happy )
Абе јас имам прднато во Цис-интонациски.
И нешо се чудам...абе овие жениве прдат или само тушкаат пред нас шо никојпат не мојме да ги сумиме? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

со блажо заедно во терца имаме прдено хахахаха
е џанки појако е во секста
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by Наташа Пон Фед 16, 2009 9:03 pm

Ај не ви ја фрлам, се задобрив. Башка, чим е за истражвење... ќе се жртвуваме... се во името на науката. Ќе ви ја преместам во чек дис аут или хумор, ќе ја најте ваљда.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by Bleak Пон Фед 16, 2009 9:38 pm

Па од комад со праз идат едно прдење милина... рифон од мастер оф папитс да го отсвириш... и терци башка ... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by Bleak Пон Фед 16, 2009 9:39 pm

noviot напиша:
kojgode напиша:
noviot напиша:шо се фортоми бе?
Фортома море. Јаже нешто такво. Ф'ртомче.
и то јадење е бе? јас си реков нешо од јадењава го викате фортома Very Happy

Ко угостителско да имаш учено Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кои јадења ве тераат на прдење ? Empty Re: Кои јадења ве тераат на прдење ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот