Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Одбојка

+2
hollow
МаКсач
6 posters

Go down

Одбојка Empty Одбојка

Пишување by МаКсач Саб Фед 14, 2009 1:59 pm

Одбојка Beach_volleyball_ban
Одбојка Volleyball

Одбојка Volleyball-dig

Одбојка Beach_volleyball_49


What a Face
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

Одбојка Empty Re: Одбојка

Пишување by hollow Саб Фед 14, 2009 2:02 pm

Огромни бомби
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Одбојка Empty Re: Одбојка

Пишување by kojgode Саб Фед 14, 2009 2:13 pm

Јас многу ја сакам одбојката. Посебно кога се игра на плажа со вакви девојки како на сликата. Или со професорот Влатче.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Одбојка Empty Re: Одбојка

Пишување by Master Саб Фед 14, 2009 3:59 pm

Абе зш во Охрид немат женски клуб, у п м , јас сакав да се запишам.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Одбојка Empty Re: Одбојка

Пишување by МаКсач Саб Фед 14, 2009 9:58 pm

Ајде да наполнам 18 ке ви отворам еден Very Happy
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

Одбојка Empty Re: Одбојка

Пишување by Lastojca Саб Фед 14, 2009 10:04 pm

Master напиша:Абе зш во Охрид немат женски клуб, у п м , јас сакав да се запишам.

се отвори сега клуб овде само нормално мали дечиња се ...ама ако се соберет појке заинтересирани со тек на време ке се напрајт и нешо појке
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Одбојка Empty Re: Одбојка

Пишување by комшивка Нед Фед 15, 2009 5:21 am

ами? и јас сакам да одам Smile многу почнав да сакам одбојка овие две години..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Одбојка Empty Re: Одбојка

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот