Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Monopol

5 posters

Go down

Monopol Empty Monopol

Пишување by grgrgr Вто Фед 10, 2009 12:08 am

Igrate monopol?a?Jas odvreme na vreme ama mn sum jaka igram so posebna taktika:P

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Monopol Empty Re: Monopol

Пишување by Болиглава Вто Фед 10, 2009 12:11 am

Монопол играм во случај да немам апчиња за спијање.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Monopol Empty Re: Monopol

Пишување by kojgode Вто Фед 10, 2009 12:53 am

Jaс сум многу опасен во оваа игра. Посебно ги сакам монополите во кои Ленка брала тутун.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Monopol Empty Re: Monopol

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 10, 2009 2:57 am

ептем сум јак бе, дури сам себе без зборови си се оставив...туку кој е за да напрајме турнир во монопол? хахаха Very Happy Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Monopol Empty Re: Monopol

Пишување by misticnata Вто Фед 10, 2009 3:16 am

tHeJunKy напиша:ептем сум јак бе, дури сам себе без зборови си се оставив...туку кој е за да напрајме турнир во монопол? хахаха Very Happy Very Happy
ајде ама не си мојш со мене Mad Razz
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Monopol Empty Re: Monopol

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот