Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CHELSEA

Go down

CHELSEA Empty CHELSEA

Пишување by Master Пон Фед 02, 2009 1:13 am

Нешо во последно време не се баш нај нај ама сигурна сум дека имат фаној ко мене шо уште си ја трескет главата за нив!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 30
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

CHELSEA Empty Re: CHELSEA

Пишување by Mary Jane Пон Фед 02, 2009 1:15 am

Ги поштовам само заради другарка ми, која премногу ги сакат инаку ќе ме нервираа ко претходно.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

CHELSEA Empty Re: CHELSEA

Пишување by IL MIGLIORE Вто Фед 10, 2009 1:21 pm

добри се Челзи си ги поштовам и јас многу посебно заради Шева со појде таму ама сеа си го вративме бар до на лето хахха.

IL MIGLIORE
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 18

Вратете се на почетокот Go down

CHELSEA Empty Re: CHELSEA

Пишување by mitan Вто Фед 10, 2009 1:48 pm

кој ке бидит идниот тренер на челзи по денешниот одказ на фелипе сколари????шо мислите???
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

CHELSEA Empty Re: CHELSEA

Пишување by kojgode Вто Фед 10, 2009 1:59 pm

Здравко.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

CHELSEA Empty Re: CHELSEA

Пишување by mitan Вто Фед 10, 2009 2:00 pm

kojgode напиша:Здравко.
со него сум сигурен дека и лига шампиони ке освоет....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

CHELSEA Empty Re: CHELSEA

Пишување by katusch Сре Jул 01, 2009 3:14 pm

Master напиша:Нешо во последно време не се баш нај нај ама сигурна сум дека имат фаној ко мене шо уште си ја трескет главата за нив!


имат имат... Smile веќе не да си ја трескам глава... хехе

CHELSEA Newblueflag21


CHELSEA Rtga
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 29
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

CHELSEA Empty Re: CHELSEA

Пишување by METALBOY Чет Jул 02, 2009 10:49 am

Не дека пратам фудбал, туку.... за челзи сум заради шо имет сини дресој (сина омилена ми е) clown
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

CHELSEA Empty Re: CHELSEA

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот