Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death clock

+27
ноунејм
RoTkViCa
REGINA
folder
Bleak
FalcoN eYe
Ludi Milojko
nance
PhiLL * E
Lucybell
Karamba
sokol
dzole
комшивка
Master
mitan
Stefk0
Lastojca
Punk
grgrgr
tHeJunKy
The Breaking Dawn
malina
kojgode
L S D
Mary Jane
мирАл
31 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by Lastojca Сре Фед 04, 2009 1:54 pm

среда, 4 февруари 2071

хаха
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by sokol Сре Фед 04, 2009 2:10 pm

19 Мај 2065
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by Master Чет Фед 05, 2009 2:41 am

Јас најмала ќе умрам...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by Karamba Пет Фед 06, 2009 2:03 am

13 juni 2065 :D:D:D
Karamba
Karamba
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 10

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by Lucybell Саб Фед 07, 2009 11:06 pm

11 Ноември, 2088
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 33
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 08, 2009 5:15 am

grgrgr напиша:dali nekoj ke mojt da mi pretvorit od cm vo inci i ft,i tezinava od kila vo ona drugono.Ne se razbiram vo merkiteska sum 55kg,a visoka 170 otprilika.Ke vi bidam mn zahvalna
демек пропорцииве твои а ? хахаха
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 08, 2009 5:18 am

НЗ на кој му теквит сеа од форумов ... на информатика во 8мо ко глеавме сите демек ... и радмила ко поцна да плацит ко и дојде дек ке умрит за брзо сеа :D е то беше најјако ... кујзнајт шо имаше изнастегано онде
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by nance Нед Фед 08, 2009 6:09 pm

2 ноември 2078
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by Lastojca Нед Фед 08, 2009 6:20 pm

PhiLL * E напиша:НЗ на кој му теквит сеа од форумов ... на информатика во 8мо ко глеавме сите демек ... и радмила ко поцна да плацит ко и дојде дек ке умрит за брзо сеа :D е то беше најјако ... кујзнајт шо имаше изнастегано онде

леле знаааамм..таја до сеа трабаше да е умрена една година имаше за живот според то..жив доказ колку требит да им се вервит на овие глупости
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by Ludi Milojko Нед Фед 08, 2009 9:02 pm

Monday, October 19, 2065
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by FalcoN eYe Пет Фед 13, 2009 8:39 pm

4 февруари 2065
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by Bleak Пон Фед 16, 2009 10:49 pm

Death clock - Page 2 Spacer Death clock - Page 2 EyeBalSsmall
Delay Your Date of Death
.clock1{font-size: 12px; font-weight: normal; color: #FFFFFF; font-family: verdana}li{font-size: 10px; font-weight: normal; color: #FFFFFF; font-family: verdana}ul{margin-left: 0px; padding-left: 25px; margin-bottom: 0px}

Death clock - Page 2 Rotateskull

Death clock - Page 2 Rip_top
Your Personal Day of Death is...
Death clock - Page 2 Rip_bottom


Friday, December 30, 2089


Seconds left to live...


2,551,854,138


Death clock - Page 2 Spacer
Death clock - Page 2 &js=Yes&ul=en-US&sr=1024x768&cd=32&jo=No&section=&custom=

Death clock - Page 2 Stat


Љеље брату ај мин вау на гробишча ќе е дочека нова година afro
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by folder Вто Фед 17, 2009 12:08 am

Офтопик: Сите ке умриме 2012 да знајте...
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by kojgode Вто Фед 17, 2009 1:54 pm

folder напиша:Офтопик: Сите ке умриме 2012 да знајте...
Не сите. Ќе останеле околу 6000 и нешо. А ако си бил член на форумов поголема шанса да преживиш имаш.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by комшивка Вто Фед 17, 2009 8:59 pm

kojgode напиша:
folder напиша:Офтопик: Сите ке умриме 2012 да знајте...
Не сите. Ќе останеле околу 6000 и нешо. А ако си бил член на форумов поголема шанса да преживиш имаш.

имат то врска колку мислења имаш? Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by Bleak Вто Фед 17, 2009 9:16 pm

комшивка напиша:
kojgode напиша:
folder напиша:Офтопик: Сите ке умриме 2012 да знајте...
Не сите. Ќе останеле околу 6000 и нешо. А ако си бил член на форумов поголема шанса да преживиш имаш.

имат то врска колку мислења имаш? Very Happy

Ау некој се фалит дек имат многу мислења Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by REGINA Пон Мар 09, 2009 6:36 pm

Monday, August 8, 2095 ... нишо...сестрами ќе се разочарат ко ќе разберит дек иам прилика уш 86 години за живеење... поооо то прајт негде 104 години живот.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by RoTkViCa Пон Мар 09, 2009 11:46 pm

Monday, August 18, 2092
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by ноунејм Сре Мар 11, 2009 11:18 pm

седумдес две ми даде даму ебам тоа
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 12:06 pm

Sunday, November 21, 2066

1,819,393,583 демек секунди

е да бе 73 ми дале, нема врска!!!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 12:13 pm

аааа сега нешо друго кажвит
Friday, January 19, 2091
2,581,873,111 секунди, уф
имаф ф'тнато некој податоци

иначе 98 години ке сум живеел Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by Mary Jane Пет Мар 27, 2009 12:31 am

METALBOY напиша:аааа сега нешо друго кажвит
Friday, January 19, 2091
2,581,873,111 секунди, уф
имаф ф'тнато некој податоци

иначе 98 години ке сум живеел Very Happy

Сакам на погребот бели ружи да ми донесиш.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by blesava008 Пет Мар 27, 2009 12:53 am

18-ti април 2095 хехех ке живеам 104 години
хехе многу ми се Very Happy
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by METALBOY Пет Мар 27, 2009 11:12 am

blesava008 напиша:18-ti април 2095 хехех ке живеам 104 години
хехе многу ми се Very Happy
можда кола ке те згазит или нешо слично (џаст киринг) Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by KaTeRiNcE Нед Мај 10, 2009 11:34 amMonday, December 22, 2031


Seconds left to live...713,646044,480
На 38??
Sad Shocked Crying or Very sad ...


KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Death clock - Page 2 Empty Re: Death clock

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот