Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Телефонски заебанции

+7
Bleak
мирАл
Џајко
kojgode
Lastojca
БАТЕ КЕМЧЕ
Болиглава
11 posters

Go down

Телефонски заебанции Empty Телефонски заебанции

Пишување by Болиглава Пет Јан 30, 2009 2:59 pm

Овде ставајте некои такви шо ги имат на YouTube или пак напишите некои шо ги имат вие праено.
Едно култно од мене за почеток:
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by БАТЕ КЕМЧЕ Пет Јан 30, 2009 3:04 pm

Ја су страствен металец.....и мава на жица ко будала Razz

БАТЕ КЕМЧЕ
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 6

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by Lastojca Пет Јан 30, 2009 4:36 pm

хахаха леле дојди кај началникот ...ај клајте го то со ајде у пичку матер ...џајко знајш кое ај клај го
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by Болиглава Пет Јан 30, 2009 6:26 pm

Lastojca напиша:хахаха леле дојди кај началникот ...ај клајте го то со ајде у пичку матер ...џајко знајш кое ај клај го
Тој рекординг ака анонимната ракета е заштитен материјал. Незнам дали да се клајт.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by kojgode Пет Јан 30, 2009 6:27 pm

Болиглава напиша:
Lastojca напиша:хахаха леле дојди кај началникот ...ај клајте го то со ајде у пичку матер ...џајко знајш кое ај клај го
Тој рекординг ака анонимната ракета е заштитен материјал. Незнам дали да се клајт.
Не клавајте такви матерјали.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by Џајко Пет Јан 30, 2009 7:32 pm

Авторски права имат...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by Lastojca Пет Јан 30, 2009 7:44 pm

оукеј оукеј ајм сори
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by Џајко Пет Јан 30, 2009 8:53 pm

се зезам сашка ама ме мрзит да го префрљам на ком па да го менвам да го прам wmp фајл па да го уплоадирам...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by мирАл Пет Јан 30, 2009 9:59 pm

мн ми беше смешно корунон на една жена ко и се јавјаше во основно ја заебаваше и нешо со идетификаторов Razz ќе те фатам ќе те пријавам в полиција!!! Ќе го побарам по комп ак го најдам!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 3:18 am

Ало се јавља за огласо за печката. Грешка имате. Аку е тешка че дојме и ја и брата ми че е наредиме некако. Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by мирАл Нед Фед 01, 2009 4:33 pm

мирАл напиша:мн ми беше смешно корунон на една жена ко и се јавјаше во основно ја заебаваше и нешо со идетификаторов Razz ќе те фатам ќе те пријавам в полиција!!! Ќе го побарам по комп ак го најдам!!!

Чек дис аут!!!!

http://www14.zippyshare.com/v/33979127/file.html


Последната промена е направена од мирАл на Нед Фед 01, 2009 4:40 pm. Мислењето е променето 1 пати
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by Џајко Нед Фед 01, 2009 4:38 pm

мирАл напиша:
мирАл напиша:мн ми беше смешно корунон на една жена ко и се јавјаше во основно ја заебаваше и нешо со идетификаторов Razz ќе те фатам ќе те пријавам в полиција!!! Ќе го побарам по комп ак го најдам!!!


http://www14.zippyshare.com/v/33979127/file.html

хахааахахха детско глашче хааааааааааааахахахаха
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by Marej Нед Фед 01, 2009 4:45 pm

Овај корунов е? Smile))))))))))))))))))
ААААААААХАХАХАХ!!!!!!!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by Болиглава Нед Фед 01, 2009 5:41 pm

мирАл напиша:
мирАл напиша:мн ми беше смешно корунон на една жена ко и се јавјаше во основно ја заебаваше и нешо со идетификаторов Razz ќе те фатам ќе те пријавам в полиција!!! Ќе го побарам по комп ак го најдам!!!

Чек дис аут!!!!

http://www14.zippyshare.com/v/33979127/file.html
ХАХАХАХАХААХАХАХААХАХАХАХА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ево уште едно култно, Нискоградба Битола:
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by корун Пон Фед 02, 2009 11:53 am

хахахахаха шегаџија од мали нозе Laughing
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by комшивка Сре Фед 04, 2009 2:36 am

неам баш искуство со ова, ама по примеров на мирАл се надевам успешно ќе е Smile
TOCKA_audio-01.mp3
TOCKA_audio-02.mp3
TOCKA_audio-03.mp3


а ова.. ти го имаш сам или..? да ти го купам овај интермецов..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by mitan Чет Фед 12, 2009 10:15 pm

Bleak напиша:Ало се јавља за огласо за печката. Грешка имате. Аку е тешка че дојме и ја и брата ми че е наредиме некако. Smile
ова оргинално е вака...
ало!!!се јавјам за огласот за печката на акуљуматор...го продаваш или вистина??
--абе дечки грешка имате...
па нема проблем аку е тешка че дојдеме ја брат ми африм њурзим александар џевџет...
--дечко ај не замарај
абе на за мара за дрога...за пари че го купим...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by Болиглава Чет Фед 12, 2009 10:25 pm

НЕМОЈ НЕ МЕ РАДУЈ?!
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by mitan Чет Фед 12, 2009 10:27 pm

Болиглава напиша:НЕМОЈ НЕ МЕ РАДУЈ?!
ВАКОВ МОАБЕТ НЕ СИ СЛУШНАЛА КУЗНАИ ОД КОГА....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by mitan Чет Фед 12, 2009 10:32 pm

mitan напиша:
Болиглава напиша:НЕМОЈ НЕ МЕ РАДУЈ?!
ВАКОВ МОАБЕТ НЕ СИ СЛУШНАЛА КУЗНАИ ОД КОГА....
а ти го сончаш то кокошката таму???
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by Болиглава Чет Фед 12, 2009 10:37 pm

mitan напиша:а ти го сончаш то кокошката таму???
А ти го чешкаш кога зборуваш со мене?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by mitan Чет Фед 12, 2009 10:39 pm

Болиглава напиша:
А ти го чешкаш кога зборуваш со мене?
оооо не да го чешкам го везив еј...
леле срце коа ке дојдим ке те скинем еј...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by Болиглава Вто Фед 17, 2009 11:45 pm


Ти си на Јасмина татко му?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Телефонски заебанции Empty Re: Телефонски заебанции

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот