Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Се продава бас гитара

3 posters

Go down

Се продава бас гитара Empty Се продава бас гитара

Пишување by TONI Сре Јан 28, 2009 8:14 pm

Незнам кај да напишам оглас за продавање па зато овде дур не одлучите каде ќе ојт Smile

Се продава бас гитара peavey milestone 4 so precision elektronika
цена 200е мн. зачуван
контакт тел. 071 328-556 Хендрик
Еве и слика

Се продава бас гитара Article--177857390001R097_N
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Се продава бас гитара Empty Re: Се продава бас гитара

Пишување by tHeJunKy Сре Јан 28, 2009 8:17 pm

хаха, па јас му најдов двајца ама се немат разбрано со нив...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Се продава бас гитара Empty Re: Се продава бас гитара

Пишување by pankerishte Сре Јан 28, 2009 10:26 pm

хааххаахах...ко мојон...Хендрикон лихвар стана... Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Се продава бас гитара Empty Re: Се продава бас гитара

Пишување by TONI Сре Јан 28, 2009 11:16 pm

Упс Shocked сум утнал малку сликата.Скоро исти е и неговиот ко овај на сликава само шо имат два потенциометри и малку е различен кај магнетите.Коска си е басот.
Панкер....дан не е скроз исти модел басов со твојот хм......или можда е,незнам Smile
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Се продава бас гитара Empty Re: Се продава бас гитара

Пишување by pankerishte Чет Јан 29, 2009 12:27 am

Овој што е на сликава да.Оној од хендрик некоја серија подолу е.
Али тука се... Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Се продава бас гитара Empty Re: Се продава бас гитара

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот