Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

+11
kojgode
grgrgr
Fantom
комшивка
Mary Jane
pankerishte
Lastojca
Болиглава
T&T
Master
sokol
15 posters

Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by sokol Пон Јан 26, 2009 11:19 pm

јас да се пофалјам по 2-3 трошам и појќе
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by Master Пон Јан 26, 2009 11:21 pm

Кај ти теквет топициве!?!?!?
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by T&T Пон Јан 26, 2009 11:24 pm

хахахахаха
А на кој ќе му текнит да бројт колку ролни хартија трошит неделно?
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by sokol Пон Јан 26, 2009 11:25 pm

епа ете јас си знам колку трошам
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by Master Пон Јан 26, 2009 11:28 pm

sokol напиша:епа ете јас си знам колку трошам

Бројш??? Чудна навика. Не ти е поубо со влажни марамчина, јас такви појќе користам.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by Болиглава Пон Јан 26, 2009 11:29 pm

1-2 ролни. Зависит од стомачните проблеми таа недела.Smile
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by sokol Пон Јан 26, 2009 11:30 pm

Master напиша:
sokol напиша:епа ете јас си знам колку трошам

Бројш??? Чудна навика. Не ти е поубо со влажни марамчина, јас такви појќе користам.
тие за на крај се
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by Lastojca Пон Јан 26, 2009 11:31 pm

хахаха..муабетов еј....не знам...сварно не знам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by Master Пон Јан 26, 2009 11:34 pm

Отсега ќе почнам да бројам.
Можит и топик за пустање вода да отвориме. Колку пати пуштате вода во вашиот тоалет?
Razz
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by pankerishte Пон Јан 26, 2009 11:39 pm

Tопиков е...хехехехехех....
Иначе не знам.ај ке почнам да бројам неделава па приближно ке ти кажам lol!
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by T&T Пон Јан 26, 2009 11:43 pm

Ај баш и јас ќе избројам...
Колку трошиме во семејствво во домов, или јас сама колку трошам?
Иначе, прилично многу би требало да трошам зш хранава мн брзо ми се варит...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by Mary Jane Вто Јан 27, 2009 12:39 am

Јас ич не сум се запрашала за тие работи. Само знам дека Перфекс трислојна користам...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by комшивка Вто Јан 27, 2009 2:23 am

Mary Jane напиша:Јас ич не сум се запрашала за тие работи. Само знам дека Перфекс трислојна користам...

е веќе ова е реклама.. иначе зависит од неделата.. валда една (икономиста сум голем) Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by Fantom Вто Јан 27, 2009 3:17 pm

sokol напиша:јас да се пофалјам по 2-3 трошам и појќе
Обобо серко...
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by grgrgr Вто Јан 27, 2009 3:23 pm

ни една....јас не ја фрлам туку ја сушам на тераса и потоа повторно ја употребвам

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by kojgode Вто Јан 27, 2009 3:24 pm

grgrgr напиша:ни една....јас не ја фрлам туку ја сушам на тераса и потоа повторно ја употребвам
Јас пак се чудев зш никој до тебе нашкола не сејт.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by grgrgr Вто Јан 27, 2009 3:28 pm

сеа бар ти се разјасни мистеријата

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by мирАл Вто Јан 27, 2009 6:05 pm

Влажни марамчина за да ти мирасат гзот на убо после Razz
Тоалетна не корситам мн!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by pankerishte Вто Јан 27, 2009 10:55 pm

мирАл напиша:Влажни марамчина за да ти мирасат гзот на убо после Razz
Тоалетна не корситам мн!!
и да ти влажно меѓу нозе Laughing Laughing Razz Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by *UnIqUe* Пон Мај 18, 2009 11:00 pm

Неделно... scratch .... па три некаде сигурно Smile
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by RoTkViCa Вто Мај 19, 2009 3:28 pm

паа за ОНИЕ денови......многу хахаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 2:58 pm

по петче од чоек.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 34
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно? Empty Re: Колку ролни тоалетна хартија трошите неделно?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот