Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Со што перат нашиве домаќинки?

+11
БАТЕ КЕМЧЕ
PhiLL * E
мирАл
Fantom
Mary Jane
Master
pankerishte
kojgode
Болиглава
Lastojca
sokol
15 posters

Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by sokol Пон Јан 26, 2009 9:07 pm

Да слушнам...
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by Lastojca Пон Јан 26, 2009 9:08 pm

ОЛИВЕР
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by Болиглава Пон Јан 26, 2009 9:15 pm

Со Гонг. И алиштата се чисти и бистри.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by kojgode Пон Јан 26, 2009 9:36 pm

Bonux
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by sokol Пон Јан 26, 2009 9:38 pm

со ариел бидејки заштедува енергија
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by pankerishte Пон Јан 26, 2009 10:21 pm

sokol напиша:со ариел бидејки заштедува енергија
добра реклама,сепак добар прашак за перење Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by Master Пон Јан 26, 2009 10:48 pm

Со свински сапун Razz

Со Bonux, од ко памтам.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by Lastojca Пон Јан 26, 2009 10:55 pm

ич не знам со шо се перит ..различно...едно време ариел беше во мода ...
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by Mary Jane Вто Јан 27, 2009 1:12 am

Шо знам, јас не перам, а колку шо имам забележано, мама Мерикс и Бонукс користит...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by pankerishte Вто Јан 27, 2009 4:55 am

Lastojca напиша:ОЛИВЕР
Сега видов...и јас ке си го користам имењаков Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by Lastojca Вто Јан 27, 2009 3:06 pm

pankerishte напиша:
Lastojca напиша:ОЛИВЕР
Сега видов...и јас ке си го користам имењаков Cool

хаха..ам кј беше до сеа одма оди купви таму..
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by Fantom Вто Јан 27, 2009 3:10 pm

Зип - пери штеди.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by мирАл Вто Јан 27, 2009 6:07 pm

Бонукс од лимон, за машина шо било!!! Мама само по то ме пуштат!!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by PhiLL * E Чет Јан 29, 2009 11:15 pm

Ariel ... i to Mountain spring ...

A i omekshivach iame doma .. i to lenor beli e ...


i taka ... a i jas ponekad peram ... zsh na majka mi teshko i stanvit da se kicmit po peralnata !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by БАТЕ КЕМЧЕ Пет Јан 30, 2009 3:00 pm

Bonux aqua power...alistata cisti, parite na broj Razz

БАТЕ КЕМЧЕ
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 6

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by корун Саб Јан 31, 2009 1:33 am

Ти ке добиеш само половина од моите кристали зошто алиштата беа половично испрани. Не ми теквит чива е.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by s... Нед Мај 03, 2009 3:25 pm

ариел и бонукс
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by METALBOY Нед Мај 03, 2009 3:48 pm

бонукс мислам scratch
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by RoTkViCa Нед Мај 03, 2009 6:05 pm

Дуел
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by pankerishte Нед Мај 03, 2009 7:12 pm

и Орнел или Ленор омекнувач....ммммм
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Со што перат нашиве домаќинки? Empty Re: Со што перат нашиве домаќинки?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот