Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој прабарувач го користите?

+13
*UnIqUe*
METALBOY
Angelic
noviot
SunRide
комшивка
Ike
Odyssey
sokol
hollow
Болиглава
kojgode
корун
17 posters

Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Кој прабарувач го користите?

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 4:53 pm

Моментално Google Chromе
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 4:54 pm

Јас ја користам огнената лисица. Иначе гоогле хром убаф е?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 4:57 pm

Интересен е само немат теми и можност за додатоци...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by Болиглава Пет Јан 09, 2009 5:22 pm

Mozilla Firefox.
Хром го користам само за порничи.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 5:29 pm

Инкогнито виндоу фтв
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by hollow Пет Јан 09, 2009 5:53 pm

Google Chrome за секојдневна употреба, а internet explorer за порничи
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by sokol Пет Јан 09, 2009 6:52 pm

јас го користам тошо експлорер
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 7:44 pm

Да слушам имал некоја голема шипка колку сакаш табој да отвориш...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by sokol Нед Јан 11, 2009 9:10 pm

има и многу повеќе
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by Odyssey Пет Јан 16, 2009 8:40 pm

Mozilla Firefox // Google
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by Ike Саб Јан 17, 2009 5:36 pm

Пребарувач погодок и гугл
А прелистувач мозила фајрфокс Smile

Ike
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 3

http://www.me-chitash.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by комшивка Пон Јан 26, 2009 3:10 am

Odyssey напиша:Mozilla Firefox // Google

Исто
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by SunRide Пон Јан 26, 2009 3:32 am

Only Mozillaaaaaa
SunRide
SunRide
Адаптер4е

Age : 114
Број на мислења : 14
Хоби(работа) : Da se metit samo neso

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by noviot Вто Фед 03, 2009 1:14 am

и јас како г-динот којгоде ја употребувам огнената лисица

N
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by Angelic Нед Мај 24, 2009 12:42 pm

мозила
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by METALBOY Нед Мај 24, 2009 2:27 pm

internet explorer
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by Angelic Нед Мај 24, 2009 6:51 pm

METALBOY напиша:internet explorer

канта е - менви го одддма
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 24, 2009 7:06 pm

Odyssey напиша:Mozilla Firefox // Google
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by METALBOY Нед Мај 24, 2009 9:15 pm

Rainbow* напиша:
METALBOY напиша:internet explorer

канта е - менви го одддма
се навикнав - + едноставен е Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by Angelic Нед Мај 24, 2009 10:06 pm

и јас ееептен бев навикната на него ама сега ајм ин лов вит мозила хехе Wink
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by METALBOY Пон Мај 25, 2009 10:03 am

бај д веј сестрами имат инсталирано некоја најнова верзија (за нигде е, се нервирам, онај нај обичнион е најубав барем за мене)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by Bleak Нед Мај 31, 2009 11:32 pm

Мозила Фајрфокс 3.05
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 02, 2009 1:39 pm

Мозила Фајрфокс
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by Батерфлај Саб Јун 13, 2009 2:40 am

Моментално Мозилата,ја користев порано операта,и бев многу задоволна,али од ко ја спуштив новата верзија се откажав. Сеа планирам Google Chromе да инсталирам. Некој шо користит да кажит како е, шо е...?
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by tHeJunKy Сре Окт 21, 2009 4:02 pm

Google Chrome - де бестe
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кој прабарувач го користите? Empty Re: Кој прабарувач го користите?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот