Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кое животно сте вие?

+29
RoTkViCa
METALBOY
KaTeRiNcE
kirce
James Bomb
tHeJunKy
PhiLL * E
Bleak
П.
FalcoN eYe
The Breaking Dawn
folder
Ludi Milojko
L S D
KikS
grgrgr
A GiRL
dzole
комшивка
мирАл
mitan
fairy
Mary Jane
Џајко
sokol
Master
Alexandra
корун
kojgode
33 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Кое животно сте вие? - Page 2 Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Bleak Пон Фед 16, 2009 10:15 pm

Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? - Page 2 Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Bleak Пон Фед 16, 2009 10:17 pm

Ludi Milojko напиша:latinica-lav kirilica-jarec

podznak / znak vo horoskop
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? - Page 2 Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by PhiLL * E Пон Фед 16, 2009 10:26 pm

жаба кокош свиња и зајак!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? - Page 2 Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Mary Jane Вто Фед 17, 2009 1:40 am

kojgode напиша:
folder напиша:
KikS напиша:Konj Very Happy
БТВ не личиш на коњ на сликава xD
Мене пак иста ми е.

Aj сеа да не ја чепкате сестра ми.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? - Page 2 Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by tHeJunKy Чет Фед 19, 2009 4:56 pm

кирилица - полжаф

латиница - камелеон

оваона - оваона Very Happy Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? - Page 2 Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by James Bomb Чет Фед 19, 2009 10:25 pm

Тигар/Овца
James Bomb
James Bomb
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 29
Хоби(работа) : Gradenje Brodoj
Забавен? : OOoO

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? - Page 2 Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by kirce Саб Мар 07, 2009 11:03 pm

јас сум спој на пицајзла и светулка и сум
светит пичка ко лас вегас
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? - Page 2 Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by KaTeRiNcE Вто Мар 17, 2009 11:35 am

латиница-папагал
кирилица-мајмун
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? - Page 2 Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by METALBOY Пон Апр 13, 2009 5:20 pm

латиница-слон
кирилица-мечка
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? - Page 2 Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 13, 2009 6:29 pm

лисица/Krava.....фала Razz
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? - Page 2 Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Ane Нед Апр 19, 2009 1:48 pm

Kameleon/змија
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? - Page 2 Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by blesava008 Нед Апр 19, 2009 2:13 pm

хахаха латиница мајмун а кирилица папагал Laughing
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? - Page 2 Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by rihanna Нед Апр 19, 2009 3:49 pm

лав и лисица... Very Happy
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? - Page 2 Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by s... Нед Апр 26, 2009 1:47 pm

eeee ova go iam praeno ama sho zmija sum bila jas mrazam zmiiiiiiii:@
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? - Page 2 Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот