Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кое животно сте вие?

+29
RoTkViCa
METALBOY
KaTeRiNcE
kirce
James Bomb
tHeJunKy
PhiLL * E
Bleak
П.
FalcoN eYe
The Breaking Dawn
folder
Ludi Milojko
L S D
KikS
grgrgr
A GiRL
dzole
комшивка
мирАл
mitan
fairy
Mary Jane
Џајко
sokol
Master
Alexandra
корун
kojgode
33 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Кое животно сте вие? Empty Кое животно сте вие?

Пишување by kojgode Саб Јан 17, 2009 5:30 pm

http://www.2on.com/?a=&c=mk&lang=mk&newlang

Ако напишам на латиница полжав сум, а на кирилица жаба. јеее
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by корун Саб Јан 17, 2009 5:42 pm

Lav / Стаорец
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Alexandra Саб Јан 17, 2009 5:52 pm

Lisica / Мечка
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Master Саб Јан 17, 2009 6:21 pm

На кирилица-ајкула
на латиница-мечка Razz
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by sokol Саб Јан 17, 2009 6:29 pm

полжав и ajkula
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Џајко Саб Јан 17, 2009 6:52 pm

хиена и ајкула
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Mary Jane Нед Јан 18, 2009 2:03 am

На кирилица - зајак
На латиница - мечка
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by fairy Нед Јан 18, 2009 2:40 pm

лав и стаорец...хахахахаха:D
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by mitan Нед Јан 18, 2009 2:43 pm

Латиница - Тигар
Кирилица - Глушец
ххххххх
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by мирАл Нед Јан 18, 2009 5:23 pm

Глушец и свиња!!!! ааааааааааа од каде свиња бљах
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 6:14 pm

Ауу не дај Боже... hiena/змија бррр scratch
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by dzole Пон Јан 19, 2009 12:50 pm

Пајак / Полжав ‘о) хухухух
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by A GiRL Вто Јан 20, 2009 12:20 am

Лав/Мачка xD
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by grgrgr Вто Јан 20, 2009 10:31 pm

на латиница-свиња Sad
на кирилица зајак

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by grgrgr Вто Јан 20, 2009 11:05 pm

i za petar proveriv
na latinica e lisica ama na kirilica e MAGARE Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by KikS Пет Јан 23, 2009 12:45 am

Konj Very Happy
KikS
KikS
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 12
Хоби(работа) : Obozavam da crtam
Забавен? : Sekako..

http://voodoo-zu.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by L S D Пет Јан 23, 2009 12:55 am

жирафа Smile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Ludi Milojko Пет Јан 23, 2009 1:11 am

latinica-lav kirilica-jarec
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by mitan Пет Јан 23, 2009 1:12 am

Ludi Milojko напиша:latinica-lav kirilica-jarec
реално????
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by folder Пет Јан 23, 2009 7:39 pm


Latinica - Куче

/Кирилица - Ајкула

folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by folder Пет Јан 23, 2009 7:41 pm

KikS напиша:Konj Very Happy
БТВ не личиш на коњ на сликава xD
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by kojgode Пет Јан 23, 2009 10:18 pm

folder напиша:
KikS напиша:Konj Very Happy
БТВ не личиш на коњ на сликава xD
Мене пак иста ми е.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Јан 23, 2009 10:45 pm

да бе...слон и крава...как не
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by FalcoN eYe Сре Фед 04, 2009 2:56 am

Стаорец / Мува
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by П. Сре Фед 04, 2009 3:03 am

кирилица - жаба
латиница - камелеон
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Кое животно сте вие? Empty Re: Кое животно сте вие?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот