Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Човече не љути се!

+5
Mary Jane
Bojancha
корун
Болиглава
Џајко
9 posters

Go down

Човече не љути се! Empty Човече не љути се!

Пишување by Џајко Пон Јан 12, 2009 4:52 pm

Како и на на сите познатиот Столе Мангата и мене овој спорт ме фасционира.
Што мислите вие за него??
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Човече не љути се! Empty Re: Човече не љути се!

Пишување by Болиглава Пон Јан 12, 2009 4:54 pm

Игра тро ради хоби... и шах.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Човече не љути се! Empty Re: Човече не љути се!

Пишување by корун Пон Јан 12, 2009 5:04 pm

Морам да се пофалам дека во оваа игра која е многу захтевна за интелегенција и експресно размислување, го освоив првото место на турнирот кај Кате, на кој учествуваа kirce, Bojancha (која продолжи по стапките на Којгоде) и Кате. Иако се зборуваше за секакви видови далавери, јас на нај чист можен начин го освојв трофеот кој сега седи на видно место во мојата соба.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Човече не љути се! Empty Re: Човече не љути се!

Пишување by Bojancha Пон Јан 12, 2009 6:53 pm

Да, да ...точно дека имаш трофеј, ама за далавери да не прајме муабет...а срамот го јадов јас поради којгоде....е ај сега, дали е то поштено? дефенитивно омилена игра!
Bojancha
Bojancha
Сакам ѕвездички
Сакам ѕвездички

Age : 31
Број на мислења : 31
Хоби(работа) : dremenje

Вратете се на почетокот Go down

Човече не љути се! Empty Re: Човече не љути се!

Пишување by Mary Jane Пон Јан 12, 2009 7:25 pm

Многу прославена игра, секогаш се лутам ко ќе губам. Ама и на Операција Триумф растур праеја од играње.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Човече не љути се! Empty Re: Човече не љути се!

Пишување by sokol Пон Јан 12, 2009 8:12 pm

јас никогаш не се љутам зш секогаш победвам
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Човече не љути се! Empty Re: Човече не љути се!

Пишување by kojgode Пон Јан 12, 2009 10:08 pm

Јас ретко победувам во оваа игра бидејќи играм поштено за разлика од други администратори на форумов. Многу интересна игра погодна за секој момент.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Човече не љути се! Empty Re: Човече не љути се!

Пишување by корун Пон Јан 12, 2009 10:37 pm

Да и јас би сакал да изјавам дека администраторот Болиглава не игра воопшто фер
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Човече не љути се! Empty Re: Човече не љути се!

Пишување by karov Пон Јан 19, 2009 12:37 am

pa da taka bi rekol i jas toa e igra za da ne se karaat decinjata koga igraat i se zabavuvaT.
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Човече не љути се! Empty Re: Човече не љути се!

Пишување by Четкар Пон Aвг 10, 2009 1:29 am

јас не се љутам ама играва е метење во здрав памет!
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 33
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Човече не љути се! Empty Re: Човече не љути се!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот