Навреди...

Go down

Навреди... Empty Навреди...

Пишување by мирАл on Сре Мар 25, 2009 9:53 pm

Како на пример...
- Толку си глуп шо те газит паркирана кола!
- Толку си дебел шо ремен колку екваторон не ти стигвит!

Ко ќе ми текнет појќе или ак прочитам ил слушна ќе напишам!
Повелете вреѓајте! Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 28
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by Рокси on Сре Мар 25, 2009 11:56 pm

Имаш античка убавина - личиш на тројанскиот коњ
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 25
Број на мислења : 517

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by Bleak on Чет Мар 26, 2009 2:50 am

Да беше малце пубаф гроб ќе те викаја Very Happy

Да беше тро послаб слон ќе те викаја Very Happy

Во забите ко клиавијатура си Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by Obibos on Пон Мар 30, 2009 12:40 am

толку си глуп шо на такмичење за глупи ке освојш второ место
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 28
Број на мислења : 262

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by Bleak on Пон Мар 30, 2009 1:12 am

На натпревар за грдотии ќе си втор од шо си грд... Very Happy ^ Obibos ме инспирира... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 28
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

Преглед на профилот на членот http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by корун on Пон Мар 30, 2009 12:57 pm

Да знаел татко ти ваква дек ке излезиш на камен ке го турел.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

Преглед на профилот на членот http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by Болиглава on Пон Мар 30, 2009 1:44 pm

^ХАХАХААХАХАХА!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by Mule on Пон Мар 30, 2009 8:03 pm

Толку си грд шо ни во Рипли не би поверувале!
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 27
Број на мислења : 55

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by grgrgr on Вто Апр 28, 2009 11:19 pm

Mule напиша:Толку си грд шо ни во Рипли не би поверувале!
hahah e ova da

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 213

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by petar on Сре Апр 29, 2009 8:34 pm

si bile dvajca glupaci.koj e poglup?

petar
Адаптер4е

Age : 27
Број на мислења : 13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by Џајко on Сре Апр 29, 2009 11:45 pm

petar напиша:si bile dvajca glupaci.koj e poglup?
е ова е веќе навреда...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 28
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by s... on Саб Мај 02, 2009 5:08 pm

луѓето што во сексот се смеат имаат убаво дете...твоите дефинитивно небиле обавестени..
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 114

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by *UnIqUe* on Пон Мај 11, 2009 12:35 pm

Сакаш да те прифатам таков ко шо си или да те сакам?
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 244

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by NiKi on Пон Ное 02, 2009 10:29 pm

Your mama's so fat that when she fell in love she broke it
Your mama's so fat that when she goes to the cinema she sits next to EVERYONE..........
NiKi
NiKi
Адаптер4е

Age : 26
Број на мислења : 20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by lost girl on Вто Ное 03, 2009 3:39 pm

хард кор клетви:
1. да дајт господ син ти токио хотел да слушат
2.да дајт господ со јајцата на брдо со зилети да се санкаш,и на крајот од брдото да те чекат кофа со алкохол
Very Happy
муахахаха малце бзвз се али мене јаки ми се Very Happy
lost girl
lost girl
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 49

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/monikathefreak

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by tHeJunKy on Вто Ное 03, 2009 8:17 pm

Да дајт госпот на децата твој Влатче да им држит часој физичко.

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 109
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Навреди... Empty Re: Навреди...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот