Шмизли.

Страна 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by RoTkViCa on Нед Апр 12, 2009 1:25 pm

grgrgr напиша:ne znam dali vredit da se razgovarat za luge koi se na daleku ponisko intelektualno nivo od nas...im pridavame pregolemo znacenje

не се сложвам.....секој си имат некој дел од општеството и си се сметат себе си на повисоко ниво...не мојт никој да кажит кој е погоре кој е подолу....за нив тие се најгоре Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by REGINA on Нед Апр 12, 2009 2:03 pm

далеку пониско интелектуално ниво ХА. ХА.
мене ме напрајвте шмизла низ коментариве така да ДОКАЗ СУМ дека интелектуалното ниво не им е пониско. точка.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Рокси on Нед Апр 12, 2009 2:17 pm

grgrgr напиша:ne znam dali vredit da se razgovarat za luge koi se na daleku ponisko intelektualno nivo od nas...im pridavame pregolemo znacenje

ова го велат само луѓе со предрасуди.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 25
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Болиглава on Нед Апр 12, 2009 3:00 pm

REGINA напиша:далеку пониско интелектуално ниво ХА. ХА.
мене ме напрајвте шмизла низ коментариве така да ДОКАЗ СУМ дека интелектуалното ниво не им е пониско. точка.
Со самото то шо се подаде да реплицираш, ДОКАЗ СИ дека се пронајде. Wink

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by REGINA on Нед Апр 12, 2009 3:03 pm

штотуку ме нарече неинтелектуална? Laughing
ок. ај ќе се напрам помала... еве, фала.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Lastojca on Нед Апр 12, 2009 9:55 pm

зарем уште трајт дебатава? не се уморивте?
..за реџина не знам дали си вистина шмизла не те познавам .. прави шмизли во градов кј нас немат многу така да не ми пречет сега за сега..си имет свои идеи и идеали во животот..а то дали се правилни или не то е друго прашање
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by rihanna on Нед Апр 12, 2009 10:41 pm

Lastojca напиша:зарем уште трајт дебатава? не се уморивте?
..за реџина не знам дали си вистина шмизла не те познавам .. прави шмизли во градов кј нас немат многу така да не ми пречет сега за сега..си имет свои идеи и идеали во животот..а то дали се правилни или не то е друго прашањеимат...ако ти не ги познаваш незначит дека немат Very Happy
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 25
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Lastojca on Нед Апр 12, 2009 10:44 pm

rihanna напиша:
Lastojca напиша:зарем уште трајт дебатава? не се уморивте?
..за реџина не знам дали си вистина шмизла не те познавам .. прави шмизли во градов кј нас немат многу така да не ми пречет сега за сега..си имет свои идеи и идеали во животот..а то дали се правилни или не то е друго прашањеимат...ако ти не ги познаваш незначит дека немат Very Happy

јас не реков дека немат туку реков немат многу...види по др градој колку имат ... вистински шмизли на секој чекор а не неуспешни имитации ко кј нас...тие не се рачунет..
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Odyssey on Нед Апр 12, 2009 10:51 pm

Морав и јас да пишам овде...
многу детално навлеговте во темава...
Јас само ќе потенцирам дека:
Покето шо се кажвите овде шмизли, не сте шмизли, а и не мошите да бидите... А имат и обратно некој шо се кажвет дека не се шмизли, а баш тие се шмизлите овде...
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 62
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by REGINA on Нед Апр 12, 2009 11:18 pm

Odyssey напиша:Покето шо се кажвите овде шмизли, не сте шмизли, а и не можите да бидите... А имат и обратно некој шо се кажвет дека не се шмизли, а баш тие се шмизлите овде...
ова чекав некој да го напишит, ама вистина фала пошо то се трудам да го објаснам едно 9 страни уназад (глеам досега неуспешно).
Морам да се повторам за една реплика напишана претходно дека `Супериорноста на една шмизла лежи во нејзината анонимност дека е шмизла.` Јас признав дека сум била шмизла (значи не сум).

Е сеа рачунајте вие шо негиравте tongue
(ај ќе напишам дека зезам пошо увидов дека имат членој шо не го слушнале тој поим, а то е зафркавање)

Ак прајме реален муабет во право сте дека и немат скоро ич шмизли во градов. Имат само дигнати фаци шо се мислат дека се шмизли.. а уствари се ефтини емитации на оригиналите. мојт на ова да останит?

И за сите останати шо заклучивте дек сум била шмизла, запознајте ме па одлучете тогаш Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Болиглава on Пон Апр 13, 2009 12:01 am

REGINA напиша:И за сите останати шо заклучивте дек сум била шмизла, запознајте ме па одлучете тогаш Smile
Се согласувам.

П.С. Мојш да смениш аватар?

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by kojgode on Пон Апр 13, 2009 12:23 am

Имат и полуоргинални шмизли.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by REGINA on Пон Апр 13, 2009 12:38 am

Болиглава напиша:П.С. Мојш да смениш аватар?
Се разбира дека да. Ама кажите каков аватар од прилика да стам пошо си преферирам вакви светкави работи... не е битно Smile ај ко шо ќе кажите вие таков ќе ставам.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by kojgode on Пон Апр 13, 2009 12:40 am

Шмизли. - Page 7 20D96AD9F9B35443BFA35397859C15BC
Eве еден предлог.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 28
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by RoTkViCa on Пон Апр 13, 2009 2:21 pm

kojgode напиша:Шмизли. - Page 7 20D96AD9F9B35443BFA35397859C15BC
Eве еден предлог.


хаахаха несаглам
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Џајко on Пон Апр 13, 2009 2:47 pm

REGINA напиша:
Odyssey напиша:Покето шо се кажвите овде шмизли, не сте шмизли, а и не можите да бидите... А имат и обратно некој шо се кажвет дека не се шмизли, а баш тие се шмизлите овде...
ова чекав некој да го напишит, ама вистина фала пошо то се трудам да го објаснам едно 9 страни уназад (глеам досега неуспешно).
чекај ти немојш да го објасниш во 9 страни а можело во еден пост?
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 28
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by корун on Пон Апр 13, 2009 3:15 pm

Не е виновна Реџина, Одисеј има огромен капацитет и интелегенција, преточена во прекрасна симбиоза на зборови кои го прават неговото мислење исклучително и крајно забележително...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 27
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Odyssey on Пон Апр 13, 2009 3:30 pm

корун напиша:Не е виновна Реџина, Одисеј има огромен капацитет и интелегенција, преточена во прекрасна симбиоза на зборови кои го прават неговото мислење исклучително и крајно забележително...


хахахахахахахахахахаха
Е ова да... Ме изнасмеа... хахахаха
колку само си читан книги еј
какви се зборој знајш, то е чудо едно...

А до Регина, јас мислам и да сакаш немојш да си шмизла... Без љутење
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 62
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by REGINA on Пон Апр 13, 2009 4:05 pm

Во врска со предлогот за аватар... Laughing барем се насмеав Smile
Odyssey напиша:А до Регина, јас мислам и да сакаш немојш да си шмизла... Без љутење
Знам, несакам да сум, и немат да сум шмизла во вистинска смисла на зборот. Немат потреба од љутење Wink
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Болиглава on Пон Апр 13, 2009 5:08 pm

REGINA напиша:Во врска со предлогот за аватар... Laughing барем се насмеав Smile
Odyssey напиша:А до Регина, јас мислам и да сакаш немојш да си шмизла... Без љутење
Знам, несакам да сум, и немат да сум шмизла во вистинска смисла на зборот. Немат потреба од љутење Wink
Значит ќе си фејк шмизла?

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 27
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by fairy on Пон Апр 13, 2009 5:21 pm

Болиглава напиша:
REGINA напиша:Во врска со предлогот за аватар... Laughing барем се насмеав Smile
Odyssey напиша:А до Регина, јас мислам и да сакаш немојш да си шмизла... Без љутење
Знам, несакам да сум, и немат да сум шмизла во вистинска смисла на зборот. Немат потреба од љутење Wink
Значит ќе си фејк шмизла?

ммм Very Happy Very Happy

а браво за ате, најјак испадна од сиве овде...попооо Very Happy зш ти да не кажеше сите ќе се думаја дали се шмизли или не се хахаха
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 27
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Odyssey on Пон Апр 13, 2009 6:13 pm

fairy напиша:
Болиглава напиша:
REGINA напиша:Во врска со предлогот за аватар... Laughing барем се насмеав Smile
Odyssey напиша:А до Регина, јас мислам и да сакаш немојш да си шмизла... Без љутење
Знам, несакам да сум, и немат да сум шмизла во вистинска смисла на зборот. Немат потреба од љутење Wink
Значит ќе си фејк шмизла?

ммм Very Happy Very Happy

а браво за ате, најјак испадна од сиве овде...попооо Very Happy зш ти да не кажеше сите ќе се думаја дали се шмизли или не се хахаха

Ок, извини ко така....
Шмизло една, 0 си...
tongue
Laughing
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 62
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by *UnIqUe* on Пон Мај 04, 2009 10:08 pm

REGINA напиша:

и пубо ми е да сум во друштво со шмизла отколку со девојки шо го мразет светов заради то шо неможет да се помират со фактот дека шмизлите се позабележувани... во позитивна смисла на зборот.

Шмизлите се позабележителни зошто сите се подбивет на нивната глупост? И мислиш дека на то некој им љубоморит освен некој патетични типки со сакет да се нарекувани шмизли??
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by REGINA on Вто Мај 05, 2009 9:20 pm

Зш глупост? Smile
Не е глупост то шо си прајт една шмизла. То си е нејзина работа, ама за жал околината не го разбират делот нејзина работа Smile и морат да се мешат во таа нејзина работа.
Немат да им се љубоморни ак не им се мешет во нивниот живот, ама ак им се мешет ќе им се. А имат и на шо да љубоморет.
Пошо шо мислиш која ќе е позабележана, една шмизла или некоја шо ќе е до неа?

Ова објективно е напишано.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 28
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by *UnIqUe* on Сре Мај 06, 2009 2:24 pm

Хххх многу тешка работа имат една шмизла богами...сите алишта обавезно да имет Розово Розово и уш нешо....РОЗОВО! А ххх никој не се ни мешат во нивната работа освен патетични типки( веке кажав )
А според мене немат за шо да и се љубоморит на една шмизла зш имат и повредни и поважни работи во животов од облека шопинг тело и слични површности.
А Ак ти е веќе побитен надворешен изглед....слободно поддржавај ги ...твое мислење крај краева !
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 26
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Шмизли. - Page 7 Empty Re: Шмизли.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот